Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Az normális, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Az normális, hogy kopasz fétisem van?

Figyelt kérdés
Már sok ideje csak arra tudok gondolni, hogy egy másik fiúval leborotváljuk egymás fejét. Vannak mások is ilyenek?

2018. ápr. 8. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Az nem normális, hogy a férfakat szereted!
2018. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%

Most meg leszek kövezve mint heteró nő, de ezt sose értettem, hogy miben lenne másabb, ha egy meleg fiúnak a kopasz hapsik jönnek be, mint az, h egy heteró nő bukik a kopasz hapsikra?

Jah, tudom már. Az, hogy azoknak a melegeknek, akiket általánosságban nem kedvelnek(azaz unják inkább) az emberek, valamiféle pozitív megkülönböztető önérzetük és feltünési viszketekségük van. Egy normális embert (mind1 h heteró v meleg, nem kérdez ilyen ökörséget. ) Csak, mert...

2018. ápr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 -es és #2 -es én arra voltam kíváncsi, hogy más meleg fiú (ti szerintem nem tartoztok közéjük) is van e így, nem az egyéb véleményekre, de kösz a semmit
2018. ápr. 8. 23:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia :D

Szerintem pont annyira normális mint hogy pl. nekem meg bejönnek az Ázsiai fiúk, másnak meg a bejönnek a szakállas pasik, megint másnak meg a sportolók, és így tovább!


Én mondjuk nem tudnám elképzelni hogy egy kopasz sráccal járjak, de attól még, az ha te kifejezetten erre gerjedsz, szerintem teljesen normális.


Mindenkinek más jön be :D

2018. ápr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Huuu, engem elméletben tökre beindít az ilyesmi, probáltam már ilyesmi videókat is keresni, de keveset találni. Azt viszont nem tudom mennyire rezelnék be ha gyakorlatban jutnék el idáig valakivel. 😀 Lehet félnék, hogy kopaszon kell mászkálnom akkor is ha esetleg nem áll jól. 😀

20/F

2018. ápr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem normális a dolog, melegeknél meg hatványozottan.


Nekem is általában kopasz a fejem, s a fodrászok, akikhez járok időről-időre csodálkoznak, hogy miért kell leborotválniuk a fejemet teljesen.


Ha találnék valakit, akkor kölcsönösen ellenénk ezzel a dologgal.

2023. aug. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!