Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pelenka fétisem és felnőtt...

Pelenka fétisem és felnőtt baba szindrómám van.2 éve járok pszichiáterhez de nem tudtam abbahagyni. így nem tudok majd megházasodni és normális életet élni. Tudnátok javasolni valamit? 21f

Figyelt kérdés

annyira erősek ezek a vágyak, hogy az elnyomásukhoz, hogy ne legyek depressziós szerotonin visszavétel gátlót szedtem egy jó ideig, de abbahagytam mert annak meg más kellemetlen mellékhatásai voltak. most megint itt vagyok fiatal huszonévesen arra vágyom hogy pelenkázzanak, öltöztessenek, és vigyenek le a játszótérre este amikor senki nincs ott. na most ez nem normális. szeretnék családot, gyereket, és normális életet. mit tudok tenni?


mikor szerotonint szedtem, még akkor is hiányzott, és a minap találtam a szekrényem legmélyén egy cumit, benyomtam a mesecsatornát, és a cumi volt a számban egész nap, anyu meglátta és sírva fakadt. Nagyon szép karrier állna előttem, jó tanuló vagyok, mérnöknek készülök és már most is dolgozok a szakmámban. azt mondják tehetséges vagyok.


2017. márc. 4. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
És mi van akkor, ha egyszerűen nem csinálod? Hogy érzed magad?
2017. márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mitol alakulhatott ez ki nalad? ezt sikerult mar kibogoznotok?

jarj tovabb a pszichologushoz mindenkeppen, mert ez valoban nem normalis, de remeljuk hogy sikerul kimasznod belole. ha nem, akkor meg olyan tarsat kell keress, aki reszt vesz ebben.

2017. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
üresnek érzem magam és szomorúnak, és nagy hiányt érzek. a probléma az, hogy mivel 3-4 éves korom óta vannak ezek a vágyaim, amit egy ideig akkoriban még büntetlenül ki is élhettem, nem igen tudtuk kibogozni, mivel egy igen normális családból származom. nem ért bántalmazás se otthon, se óvodában. egész életemben végig kísért ez a dolog, eleinte azt mondták kinövöm, de mikor kiskamaszként kezdtem érezni hogy ebből nem lesz kiút, elkezdtem titokban folytatni, és erősebben rákapcsoltam. majd 18 évesen anyuval beszélgettem amikor lebuktam s akkor kezdtem pszichiáterhez járni. terapeuta és pszichiáter is egyben. bődületes pénzeket hagytunk ott eddig, viszont látom rajta hogy tanácstalan. a szerotonint abba kellett hagynom, ami szerinte jó lett volna, de én nagyon sokat híztam - már majdnem normális súlyban vagyok pedig csak 4 hónapja nem szedem-, mindig fáradt voltam, szédültem tőle és deenergetizált voltam.
2017. márc. 4. 21:19
 4/8 anonim ***** válasza:
A pszichés problémákat pszichés módszerekkel lehet megoldani, ezért helyesebb lenne mélylélektani pszichoterapeutát keresned, a személyiséged áthangolása érdekében.
2017. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szerinted az utóbbi 2-3 évben, mi a jó fenét próbáltunk csinálni? az első terapeuta nem pszihiáter volt hanem lélekgyógyász, ő a végén arra akart rábeszélni hogy fogadjam el. utána jött ez a pszichiáter aki gyógyszerrel próbálkozott. 2 évig.
2017. márc. 4. 21:50
 6/8 anonim ***** válasza:
ÉS pozitív hatása is volt a gyógyszernek, vagy csak negatív? Mert ha volt pozitív is, akkor meg lehetne próbálni egy másik fajtát, aminek nincsenek ilyen mellékhatásai.
2017. márc. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ha csak nem az állandó alvást, 12 órás alvásokat nem nevezed jótékony hatásnak, akkor semmi nem volt. amúgy mind egy milyet szedsz, mert a lényeg ugyan az, esetleg egy kicsit más hatóanyaggal.
2017. márc. 5. 02:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Azóta változott a helyzet?
2022. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!