Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 18 év aktívok, nektek mi az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év aktívok, nektek mi az a belső/külső tulajdonság (ok), ami (k) felizgatnak téged egy passzív fiún?

Figyelt kérdés
Nyugodtan írhattok privit is 😊
2018. ápr. 13. 23:26
 1/4 A kérdező kommentje:
*18 éves vagy annál fiatalabb
2018. ápr. 13. 23:27
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom, én nem azért szeretem a párom, mert passzív. Legalábbis nem azért olyan, amilyen, mert passzív. :)

Az embersége miatt szeretem, a következetessége miatt, hogy képes úgy keményen, hatékonyan fellépni és megvédeni magát, hogy közben mégis szelíd marad. Szeretem benne, hogy megértő és soha nem kell attól tartanom, hogy rossz néven veszi az őszinteséget. Hogy nem szidalmaz, ha összezördülünk, hanem elismeri a saját felelősségét is, és nyugodtan meg lehet vele beszélni, min kell változtatni.

Hogy bízik bennem, nem akar ellenőrizni és nem kéri számon az életemet. Szeretem a finom gesztusvilágát, nagyon ügyesen kommunikál. :)

Szeretem, hogy ő az egybegyúrt pici lexikonom, szótáram és tolmácsom (angolul, németül, oroszul beszél anyanyelvi szinten, középszinten még spanyolul és franciául). :)))

Szeretem, hogy kettőnk közül ő a nyugisabb és bízhatok abban, hogy ha megbuggyanok, akkor segít. :)

Szeretem, hogy előtte nem kínos semmi, mert nála megértőbb és empatikusabb emberrel nem találkoztam még.

És a lényeg: szeretem, hogy ő a párom.

29/aktív (ő 28 éves)

2018. ápr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Upsz, a korosztályt elnéztem.
2018. ápr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
Ez annyira édes volt utolsó. :D
2018. ápr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!