Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg férfiakat egyáltalán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfiakat egyáltalán nem izgatja fel a nagy hatalmas női mellek látványa?

Figyelt kérdés
Meleg férfiakat egyáltalán nem izgatja fel a nagy hatalmas női mellek látványa? Nem éreztek vonzodás hogy oda bujatok és szopjátok ?
2018. ápr. 17. 11:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%
Engem felizgatnak az átlagosnál picit nagyobb méretű, csodálatosan telt, kerek, formás mellek. Egyedül ez az, ami vonzó a számomra a nőkből: a melleik.
2018. ápr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

hát nem :)

engem egy tele fiúöltöző vagy tusoló izgat fel :DD

2018. ápr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem izgat fel, de a formás melleket esztétikusnak találom.
2018. ápr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Izzadt nagy Olga mellei biztosan csábítóak Ja, amikor az a terület rosszul szellőzik.

Ha hetero vagy min. Biszex lennék, akkor tuti, hogy a kis mellű nőket preferálnám. Sokkal esztétikusabb szerintem, meg a ruhák is jobban állnak rajtuk.

2018. ápr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Engem nagyon felizgatnak. Mindig tök ideges leszek tőlük.
2018. ápr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
22%
Két szép nagy kerek mell mindenkinek vonzó, még nekünk is. Az más kérdés, hogy alul nincs semmi keresnivalóm, mert ami ott van, az valóban nem vonz, de egy mellsimogatásra mindig vevő vagyok valamelyik szép mellű barátnőmnél. S mivel meleg vagyok, nekem jobban meg is engedik, mint valamelyik heteró srácnak, mert tudják, hogy nem megyek úgyse tovább.
2018. ápr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem érdekel, és nem is izgat.
2018. ápr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
26%
Nem, taszít a női test minden része
2018. ápr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%
Valaki elmagyarázná nekem, hogy mi ez a női mellekkel? Úgy értem csak 2 "csomó" módosult verejtékmirigy valamennyi zsírszövettel körülvéve, aminek a csecsemő etetésén kívül semmi "haszna". Igazán nem értem, hogy hogyan tud valaki ennyire odalenni értük, főleg a nagyokért. Bocsánat az off-ért.
2018. ápr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ma egy izmos mellkas, mint holnap egy pár női kebel...
2018. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!