Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az mennyire zavarná a passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire zavarná a passzív felet, ha az aktív kifejezetten az szereti, ha a passzív fél oldaláról van némi merevedési zavar?

Figyelt kérdés
Tehát a passzív fél sohasem tud igazán kemény merevedést produkálni, max. egy kis méret növekedés van nemi izgalom hatására.

2018. ápr. 18. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az az aktív fél?

Tehát az izgat téged, h akit dugsz, nem keményedik meg a kukaca?

2018. ápr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pontosan.
2018. ápr. 18. 13:18
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Ugyan nem vagyok meleg,de szerintem nem zavarná a passzív felet,hisz ha a részéről alapból van ez a merevedési zavar,talán még örül is neki,hogy az aktív felet ez nem zavarja.
2018. ápr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

2 lehetőség miatt nem állna fel a passzív fél farka.


1.merevedési zavarokkal küzd

2.nem élvezi a szexet.


Nos mindkettő félét baromi nehéz lesz találnod. Szóval nem lesz könnyű társat találnod mivel a merevedést nem lehet szabályozni. Az egy természetes reakció.

Ha ezt akarod mindenképp és erre izgulsz akkor úgy kell bánnod a passzíval, hogy ne élvezze a szexet és akkor csak egy kicsit fog neki felállni. De ez persze kimeríti a szexuális erőszak fogalmát.

2018. ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát elvileg sokan panaszkodnak arra, hogy sosincs igazából kőkemény merevedésük (talán azért mert "hús" péniszük van), illetve ott van ugye az izgulás faktor, amikor azért nincs meg a kellő merevedés, mert az idegen partner miatt túlságosan izgulnak az együttlét előtt. Na meg persze van aki alapból olyan, hogy csak akkor van merevedése, ha stimulálva van a pénisze.
2018. ápr. 18. 15:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pont olyan passzív fiú vagyok és pont ezért nem sikerült még eddig semmi fiúval.
2018. ápr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolso es mekkora a kukacod?
2018. ápr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha attól még a prosztatájával élvezi a dolgot, csak a farka nem áll fel teljesen közben, akkor az nem zavarna. Ehhez amúgy nem is szükséges merevedési zavar. Sok passzív van úgy, hogy ha kimondottan a farkát izgatják, vagy veri magának, akkor áll keményen, dugásnál viszont nem. Ettől viszont még élvezi a dugást is persze, és vágyik rá nagyon.
2018. ápr. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A legtobb passzivnak am sincs merevedese aktus kozben. Szoval...
2018. ápr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én rosszindulat nélkül azt gondolom szintén, hogy akinek nem áll fel (de még kézzel felverni sem tudja), az nem élvezi a szexet. Ez jut olyankor eszembe és lelomboz. Aktív vagyok és azt látom ha magától nem is áll, felverni azért képes a legtöbb passzív
2018. ápr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!