Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Előfordult már valakivel?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már valakivel? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés
Passzív srác vagyok kezdő,vasárnap este volt az első alkalom egy sráccal.Fájt ahogy szexeltünk és vérzett is a fenekem. Hétfőn voltam orvosnál és a sebészetre küldtek végbél repedést állapítottak meg és hogy 3 hét múlva elmúlik egy kenőcsöt kaptam.Veletek történt már ilyen? 20 F

2018. ápr. 25. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ém nem tudom elképzelni hogy mi történt veled. Nekem semmi ilyen bajom nem volt mert ovatosan csináltuk elsőre. Nem értem mi a jó abban hogy szétrepesztenek.
2018. ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem volt mar ilyen, de nem az elso utan. Ha vadul csinalja a masik, vagy ful vastag neki. Akkor ritkan megesik. Semmi komoly, csupan egy hamserules.
2018. ápr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg durván csinálta a partnered, nem figyelt rád oda vagy te nem jelezted neki hogy fáj. Emellett persze lehet hogy a te testalkatodhoz mérten aránytalanul nagy volt a farka és mivel még szűz voltál így ez kiváltképp nem tett jót.
2018. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Több szűz sráccal is voltam. Mindig óvatos voltam és figyelmes. Nagyon rossz ilyet olvasni. Remélem, ez a bolond nem vette el a kedved a jövőre nézve a szextől. :( Jobbulást kívánok! Na meg sajnálom, hogy az első emléked ilyen rossz volt. Főleg, hogy kínos lehetett a dokihoz menni, stb. Egy együttérző ölelést küldök így ismeretlenül is.
2018. ápr. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4%
Ilyenkor a dokik egyből levágják hogy mitől van ugye tudod? :D Ja és az orvosok 80%-a jobboldali konzervatív..puszika
2018. ápr. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ftf1983 ***** válasza:
100%
Vagy tényleg nagy farka volt a pasinak vagy durván csinálta és nem jelezted neki, hogy neked fáj. Én sok szűz srácot dugtam már, de sose volt ilyen probléma, pedig azért nem vékony a farkam. Egy aktívnak oda kell figyelnie a passzívra főleg, ha kezdő.
2018. ápr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer velem is előfordult még az elején,de nekem meggyógyult magától,talán egy hét se kellett hozzá.
2018. ápr. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem ez akkor fordult elő, amikor megerőszakolt részegen egy fiú. Szerintem béna volt az aktívod, nem volt türelmes veled, vagy nem is tágított ki.
2018. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezert szoktam szopni :D
2018. ápr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!