Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sracok, nektek van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masat4 kérdése:

Sracok, nektek van olyan szemezos tapasztalatotok, ahol a masik fel visszajelzett pozitiven? Milyen mas jelek lehetsegesek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 28. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a városban furikáztam motorral, akkor egy piros lámpánál észrevettem egy aranyos fiút a zebránál.

Teljesen akaratlanul elkezdtem bámulni rá és végigmértem szegénykét. Beszkenneltem...

Amíg nézegettem, nem vettem észre hogy igazából ő is néz engem. Mikor végre a nyomorult fejemmel észbe kaptam hogy most szemezek már vagy 15mp-e, rákacsintottam és kis gázfröccsöt adtam...

Szinte azon nyomban elmosolyodott, hirtelen elkapta a tekintetét, összekulcsolta elől a kezeit és ráharapott egy kis időre az ajkára. Szinte filmbe illő volt az a helyzet... Sajna nem volt folytatása, de gondolom ez pozitív visszajelzés volt a részéről.


Más jeleket amiket el tudok képzelni ebben a helyzetben, a hosszú szemkontaktus, merev testtartás, apró mosoly stb...

2018. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is piros lámpás sztorim van, szinte ugyanez történt. Csak én kocsival voltam.
2018. ápr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!