Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már alaki innen szaunában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már alaki innen szaunában? Milyen tapasztalatotok van a helyről? Durva hely? F23

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék rá, de egyedül nem merek lemenni oda :S

23 éves, budapesti srác vagyok.



2017. febr. 26. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Sima szaunában?

17/f

2017. febr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Persze, durva: a szaunában pokoli meleg van, a merülőmedence meg jéghideg. Ezt szeretem benne. Minél durvább annál jobb.
2017. febr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

figy én is pont ezért nem megyek, elmondásból tudom csak h tulképpen két réteg van: a prostik és az idős fazonok akik elviszik őket. nagyon ritka h normális srác is előfordul ... de biztos van ilyen is olykor.

de nem kell ehhez meleg szauna, sima szaunában is abszolút lehet ismerkedni, csak persze nem ilyen 3 fős falusi vackokba kell menni. sőt sztem a legjobb srácokat pont heteró helyeken lehet felszedni (tapasztalat)

2017. febr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3-asnak nagyon nincs igaza. Én kétszer voltam ilyen helyen. Ebből egyszer a szauna 69-ben egy alkalmi partnerrel, csütörtök délután. Elég kevesen voltak, de az a pár ember is tök más korosztály és típus volt. Másodjára a barátommal voltam a magnumban szombat éjszaka, amikor egész éjjel nyitva van. Konkrétan tele volt a hely, szintén mindenféle kor és típus. Engem kicsit le is sokkolt, hogy pl. a szaunás résznél, ami ilyen semlegesebb területnek tűnne elsőre, ott szopatott egy tök helyes otter egy másik hasonló kaliberű srácot. :D Próbáltuk kiismerni magunkat a helyen, úgyhogy volt még pár ilyen jelenet amibe belebotlottunk: volt ahol vagy 4-en dugtak egyszerre és még valaki nézte őket. Szerintem abszolút nem rossz a felhozatal és nem csak a prostik és a sugár daddy-jeik vannak jelen, amire ráerősít, hogy a külföldiek is jelen vannak és javítják a felhozatalt. Viszont mint írtam engem kicsit lesokkolt, mert nagyon nem voltam rá felkészülve. Elve késő volt és fáradt voltam, illetve nem voltam eléggé kanos. De ha valaki elég kanos és kipihent, az bátran menjen el. Viszont érdemes figyelni arra, hogy mikor vannak sokan, mégiscsak könnyebb olyankor ismerkedni.
2017. febr. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
jaj nekem. de sztem egy normális ember nem igazán azért megy h orgia legyen ott a frász tudja kivel, hanem csak simán ismerkedni, azzal akivel éppen ott jónak tűnik. és erre írtam h ez meg "normál" szaunában egy az egyben ugyanígy működik, az orgiák látványát meg nem hiányolom, bár ilyenbe is ütköztem már még sportuszoda szauna-részlegében is
2017. febr. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ftf1983 ***** válasza:
100%
Nem kell felülni a rémhíreknek. A legtöbb, aki ezt mondja soha nem is volt vagy max. egyszer. Le kell menni többször mind a kettőbe és nyitottnak lenni. Van mindenféle korú, alkatú, típusú ember lent. Nem rossz dolog a szauna.
2017. febr. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 petike30 ***** válasza:
100%
Szia szerintem elmegy nem olya vészes 69 be is voltam meg a magnumba is többször
2017. febr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a Magnumban voltam kétszer, kedden, amikor elvileg fiatalnap van. Beszélgetni, ismerkedni szerettem volna velem korú fiúkkal, de 10-ből 9 tag 35+os volt, sőt... Meg én lesokalltam, hogy már bocsánat, de alig volt valaki, aki törődne a külsejével. Majdnem mindenki dagadt volt. Tudom, nem mindenkinek megy a fogyás, de ha mondom, hogy ,,Bocsi, nem szeretném", akkor ne erőltessék. Sokan rám másztak, és mind kövér pocakos volt. Ugyan volt egy velem korú fiú, de amellett, hogy nem jött be, még bunkó is volt (meg kövér). Épp beszélgettem egy normális férfival, amikor random benyitott a szaunaszobába, és megkérdezte, hogy ,,Megdugtak már?". Szerintem az ilyen modor ritka, legalábbis remélem, csak gondoltam leírom az esetet, hogy tudd, az, hogy valaki meleg, nem feltétlenül szépfiú/kedves. A szauna maga nagyon fullos, nekem nagyon tetszett, csak sajnáltam, hogy nem találtam hozzám hasonló fiúkat. Tudom, nem kellene a tökéletest keresni, de úgy gondoltam, hogyha már Budapesten vagyok, ahol nagyon nagyon sokféle ember van, tele szép lányokkal és fiúkkal, akkor csak lesz itt is egy-kettő. Sajnos nem így volt. /Viszont azt mondják, a Szauna69-be sok fiatal jár, ha majd egyszer megjárom, leírom, számomra milyen./ :)

20/f(p)

2017. febr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

igen de ez meg egy másik probléma, ezek szerint melegekre is jellemző. teljes katasztrófa, ahogy a mai egyre fiatalabbak kinéznek, mármint nem törődnek magukkal, csak ugye a gép és a kaja, a legtöbb sportról hallani se akar, van olyan ismerősöm aki 35 évesen azért cserélt lakást mert már nem tudott a 3-dikra felmenni ezért vett egyet a földszinten stb stb, szóval komolyan nem értem, mi lesz velük majd 60 évesen. én se vagyok fiatal, 42 évesen azért naponta megvan a 3 órás edzésem, oké nyilván olykor kimarad, de ilyet nem engednék meg magamnak, hogy elhízzak meg a busz után futva is lihegjek, és tényleg ha mostani tizenévesektől kérdezem a sportot, még fel is vannak háborodva hogy én azt hogy gondolom, mert fúj jaj ahhoz mozogni kell, egy sor hülye érv ... teljes vicc.


és pedig azt hittem, a melegek igényesebbek a külsejükre, de akkor tévedtem.

2017. febr. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem tudom ti milyen szaunába jártok. Minden héten megyek. Eleg sok helyre járok. Amelyikhez éppen kedvem van. Se prostik se vén perverzek. Normális hétköznapi emberek vannak.
2017. febr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!