Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek melyik vonzóbb passzív?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek melyik vonzóbb passzív?

Figyelt kérdés

Kinek melyik jön be jobban? Ha egy passzív pasis, férfias, vagy ha lányosabb úgy mond?

Ha bátrabb vagy nagyon félénk, és persze melyik miért?



2018. ápr. 29. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Normál életben Férfias!

Négyszemközt: Félénk, kislányos, de izmos, mindig kemény F.......

Nehéz ezt így megfogalmazni...

2018. ápr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valahol a kettő között.
2018. ápr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Nekem csak az abszolút lányos. Persze az én "melegségem" eléggé korlátozott mértékű:


Szerelmes lenni, érzelmileg vonzódni csak lányokhoz tudok. Vagy lány viselkedésű, személyiségű fiúhoz. Természetesen legyen visszafogott, félénk, aranyos, oltalmazásra vágyó...

Esztétikailag a lányos dolog jönnek be: baba arc, finom vonások, hosszú haj / aranyos frizura, szőrtelenség, uniszex v lányosabb öltözködés (akiket úgymond lebziznak)

Egyszerűen az van, hogy alkatilag nem a homokóra, hanem a fiús testalkat izgat fel. De még az is csak úgy, hogy a fütyülőjéről tudomást se akarok venni, takarja el, az végtelenül undorít.


Na most ezt aki akarja nevezze melegnek vagy nem melegnek, attól még van ilyen, és sokan vannak még ilyesféle vagy másféle "félmeleg" felállásban. Nem véletlenül annyi a bizonytalankodó, meg aki nehezen érti meg önmagát.

2018. ápr. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ha férfiasabb. Én az aktív szerepet szeretem, de nem vagyok egy alfahím, viszont szívesen dugnék alfahím típusú srácot.
2018. ápr. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Meleg Patrik László ***** válasza:
100%
Bátor és férfiasan szőrös.Érezzem,hogy férfivel vagyok.
2018. ápr. 30. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!