Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire elítélendő, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elítélendő, ha heteroként néha szopok ha úgy hozza a helyzet? Az egyik haverom szerint ráadásul jobban mint a csaja. Nagyon ciki? 22/F

Figyelt kérdés

2018. máj. 6. 20:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem gond, te eleted, ki vagyok en,hogy eliteljelek
2018. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Elķmőször is nem vagy heteró. Másodszor..ha ésszel csinalod akkor nem.
2018. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hetero még néha sem szop.Te biszex vagy.

Nem gáz, ha neked ez jó.

2018. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Arról könnyedén tudsz beszélni,hogy férfi létedre f aszt szopsz,de azt már nem tudod magadnak beismerni,hog biszex vagy..?

Hogy a fenébe van ez?

2018. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
Úgy 4-es, hogy a kérdező is az ún. "kíváncsi hetero", vagy mi a franc...
2018. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Miért lenne elítélendő, hogy búza vagy? Azok az idők elmúltak. Gyere ki a szekrényből, husikám!
2018. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tudod azt állítani magadról, hogy hetero vagy? Állj már egy tükör elé, és mondd a szemedbe, hogy biszex vagy! Addig mondogasd, míg el nem felejted ezt a hetero dolgot, amihez semmi közöd.

Az meg, hogy szeretsz phaszt szopni egyáltalán nem elítélendő. Vagyunk így ezen az oldalon még jó néhányan.

2018. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6%

Gondolj bele, technikailag nincs behatolás, tehát a pasija nem csalja meg a csaját veled, ha megcsalná nem is csinálná. Épp ezért ne halgass ezekre akik melegeznek, ettől még símán lehetsz teljesen hetero. Másodszor te is fickó vagy, egyértelműen jobban tudod, neked mi esne jól, és ezt próbálod replikálni a partneren. Egy csaj lehet tapasztalt, de akkor sem tudja milyen a másik végén lenni, és azt megpróbálni utánozni.

Összegébe egyántalán nem gáz, koleszba én is sokmindent csináltam más srácokkal, mégsem tartanám magam melegnek

2018. máj. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
előző: van egy rossz hírem...
2018. máj. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem a haverod csajának sokkal cikibb....


És nem fer a csajjal szemben. Ha jobb nektek együtt, akkor gyertek össze a haveroddal, a csajának meg mondjátok meg, hogy keressen egy normális pasit magának!

2018. máj. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!