Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Másnak is izgató arra gondolni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is izgató arra gondolni hogy egy másik srácot kedvére használhat?

Figyelt kérdés
Láttam ilyen videókat és izgatna ha valakit kedvemre használhatnék, de megineszt mert alapba nem vagyok ilyen. Mennyire szokatlan ez?
2018. máj. 14. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nekem izgató és szívesen átélnék ilyen helyzeteket!
2018. máj. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kovpet ***** válasza:
68%

Még jó. Valami aranyos fiatal subot. Vagy kettőt :)

De jó lenne az is, ha valami játék vagy fogadás alapján dőlnének el a szerepek :)

2018. máj. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Használni???

Az olyan csúnya kifejezés...

Én inkább kényeztetni szeretnék 1 budapesti, fiatal srácot!, mindkettőnk örömére...

Ez jobban hangzik!

Kár, hogy nincs jelentkező, aki vágyna egy kis kényeztetésre!

2018. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 masat4 ***** válasza:
64%
Egy embert sohasem hasznalunk. Egyuttmukodunk vele, ha beleegyezeset adja, megerintjuk, akar izgatjuk, szeretkezunk vele. Egyutt eljuk at a testi szerelmet, de nem hasznaljuk egymast.
2018. máj. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kovpet ***** válasza:
81%
masat4: a kérdező nyilván szerepjátékról beszélt, abba simán belefér.
2018. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Nemhiszem, hogy szerepjátékra gondolt, masat4 jól mondja.
2018. máj. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerepjátékra gondoltam, pont ezért írtam a videót is. Értelmes, normális ember vagyok. Ezért is ijeszt meg, hogy ez izgat! Bár látom azt elgépeltem. :D
2018. máj. 14. 22:28
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Régebben nem foglalkoztatott az ilyesmi.

Én szubmissziv vagyok, nem szeretek kezdeményezni, valakire rámászni, én mondjam meg állandóan hogy mit is csináljunk...

Ezért inkább domináns pasikat keresnék, akik irányítanának azt tehetném amit mondanak, szóval hogy nem agyalok semmin, csak nyugodtan csinalom amit ő mond nekem, és csak az élvezetre összpontosítok.


A kérdésed pedig az hogy izgatna e ha használna valaki a kedvére amikor akar?

Miért is ne, csinálhat velem azt amit akar,olyan nemszokott lenni nálam hogy lusta legyek vagy fáradt es ezért hanyagoljam.

Ha pedig szerepjátékot akar vagy megerőszakolni, megkötözni,melytorkozni, keményen dugni vagy éppen finoman lassan hát én bevállalós vagyok, az mindegy hogy hogyan es mit csak valaki irányítson ne nekem kelljen ez a véleményem.

2018. máj. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!