Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a teendő, a tanácsotok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, a tanácsotok, ha félek a kapcsolattól, félek, hogy nem, hogy nem tudok szeretni, vagy csak egy rövid ideig?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, passzivnak érzem magam.

Nem merek kapcsolatot senkivel, mert attol félek, hogy nem leszek képes viszont szeretni.


Pedig nem érzem azt, hogy nem lennék jo kapcsolra, sőt...


De bizonytalanok az érzéseim, hullámoznak, probálom megérteni kivagyok, de néha összezavarodom.


Nagyon rámentem a barátkozásra, de ha valaki szeretne valamit tőlem, akkor nem vagyok képes többre, csak arra hogy max ismerőse legyek és támogassam abba, hogy legyen fiuja. Pedig szeretik a tulajdonságaim, laza, nem nyavajgok, fiusan tolom, káromkodom, rendes, kedves vagyok, jo személyiségem van és amikor találkozok valakivel, akkor sokszor egy aproság miatt megbánom, pl olyan fura mozdulatai vannak, vagy a hangja... nem vágom, én fiunak születtem és imádok fiuként viselkedni, már szinte heteros. De ezt is olyan taszitonak érzem. Esetleg emiatt is lehet?


Vagy lehet nem találtam még olyat akivel ugy érzem, hogy menne?


Válaszokat előre is köszönöm.



2018. máj. 20. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nem találkoztál azzal aki tényleg megérintene. Úgyhogy ne ess kétségbe, jön majd egy pasi akibe fülig belezúgsz és akkor már el is felejted hogy ezeken gondolkodtál :)
2018. máj. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár nő vagyok és hetero, de szerintem a szerelemi ügyekben ez lényegtelen. Szóval azt tanácsolnám, ha majd valaki tényleg tetszik, azt érezni fogod, na azt ne hagyd majd, persze, lehet, hogy végül nem fog működni, csak rövis ideig, de puding próbája az evés :)
2018. máj. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
*rövid
2018. máj. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Tulajdonságaid: káromkodsz. Hát ez nagyon adta. :)

Szerintem te tényleg olyan heterolike-os típus lehetsz. Még nem találkoztál olyannal, aki megérintett volna. A melegek többsége... tényleg melegként viselkedik. De vannak más típusok is. Olyan, mint te! Türelem kérdése az egész!

2018. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanúgy vagyok mint a kérdező, nem merek nyitni pedig én sajna már 31 vagyok. Igaz jóval fiatalabbnak nézek ki, mert vékony vagyok. Pedig ha arra gondolok hogy egy izmos, jófej, lehetőleg idősebb aktív mozgatja a farkát bennem, közben meg smárolunk rögtön elönt a vágy. Én se viselkedek nagyon "b*-*zisan". De szinte abszolút passzívnak érzem magam, jó lenne egy igazi férfi aki türelemmel bevezet ebbe, és a farkát belém.:-)
2018. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!