Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Külföldön élő magyar fiúként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön élő magyar fiúként esélytelen egy szintén magyar srácot megismerni? (akár itt, vagy akár otthon, távkapcsolatként)

Figyelt kérdés
Társkeresőn is odaírják sokszor, hogy max. 50-km-re élőket keresnek. Ezek alapján nem sok esélyem van. Majdnem 1000 km-re lakom a magyar határtól. Külföldön élő magyarok pedig alig vannak fent. Legfeljebb csak felvidékiek, vagy erdélyiek :/

2018. máj. 20. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az esély (számok törvénye alapján) valóban nem sok. Én külföldön társkeresőn csak egy magyarra bukkantam, az sem volt értelmes számomra... miért nem próbálkozol az ottani fiúkkal?
2018. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Mi párommal mindketten külföldön éltünk, amikor összejöttünk (úgy, hogy az adott országban összesen kb 15 magyar meleg volt) és többszáz km volt köztünk.. Úgyhogy egyáltalán nem esélytelen. :)
2018. máj. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én majdnem 700km-re lakok a magyar határtól és pont ezért nem is próbálok otthoniakkal ismerkedni. A távkapcsolat hosszú távon úgyse működik, tehát nálam csak olyannal lenne max esély, aki belátható időn belül tervezné, hogy Svájcba költözik ő is. Itt kint nem keresek csak azért magyart, mert én is az vagyok és neked is azt tudom javasolni, hogy keress a közeledben lévő srácok között, ne félj attól, ha külföldi. Nyilván nyelvi nehézségek lesznek, de ezen túl kell lendülni, ettől ne félj.
2018. máj. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az inkább netes barátság, mint párkapcsolat. Ha nem igénylesz találkozót vagy testiséget, akkor működhet. De ezek nélkül milyen egy kapcsolat?

Egyébként miért nem akarsz ismerkedni az adott országban élőkkel? Miért magyar fiú kell?

2018. máj. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én átérzem a kérdező helyzetét. Szeptembertől Pozsonyba járok egyetemre, sajnos a szlovák nyelvvel eléggé hadilábon állok. Ezért számomra alap, hogy magyarokkal szeretnék ismerkedni, mert számomra esélytelen, hogy komolyabb dolgokról beszéljek a jelenlegi tudásommal szlovákul. Viszont se rómeón, se grinderen nem sokan vannak. Én azt tanácsolnám neked, hogy ha mindenképpen magyarokkal szeretnél ismerkedni, akkor várj, légy türelmes! Én is most ezt fogom tenni. Jön a nyár, hazamegyek 2 hónapra, aztán bízom benne, hogy szeptembertől lesz 1-2 új arc a társkeresőkön. Sőt, inkább úgy mondanám, hogy 'aktívan várj', ha érted mire gondolok :) Légy türelmes, ne add fel, nem tudhatod mit hoz a jövő.
2018. máj. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Felvidéki magyarként mondom, külföldön könnyebb magyarokkal találkozni, mint otthon határon túli magyarokkal.
2018. máj. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Korod?
2018. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
20 vagyok. Mindenképpen jó lenne, ha magyar párom lenne. Nekem kell az, hogy magyarul tudjunk beszélni, azonos legyen a kultúránk. Itt a németek/svájciak sokszor távolságtartóak, hidegek, más a gondolkodásuk. De persze, ha itt megismerkednék valakivel, és jól kijönnénk, nem utasítanám vissza csak a nemzetisége miatt.
2018. máj. 22. 22:13
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

amikor Dániában voltam a tengerparton több tucst srác közül egy magyar fiuval szurtuk ki egymást

Szval nem esélytelen a dolog

2018. máj. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!