Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Rosszul esik neked, ha van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esik neked, ha van egy testrészed, amelyre büszke vagy, de a másik fél figyelemre sem méltatja?

Figyelt kérdés
Én pl. tudom magamról, hogy eszméletlen jó lábaim vannak, de hiába veszem fel a legszexibb rövidnadrágomat, oda sem néz a lábaimra a barátom.

2018. máj. 26. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

Én tudom hogy jók a melleim és párom is tudja milyen szerencsés mivel a mai világban már botrány ha 1 lány nem vesz fel melltartót (konkrétan cikk volt írva hogy egy britt lány nem vett fel mell tartót és ez kb világ hír lett... szánalmas) én soha nem hordok van toppom amit az át látszó ruhák alá veszek fel így még mindig feszes a mellem! 15 éves ismerősömnek meg már most lóg mert amióta lett egy kis dudora hordt.

Párom meg jól tudja hogy ez a helyzett xd


19lány

2018. máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
1 vagyok de amúgy igen szarul esne
2018. máj. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Ovodas vagy. Noj fel.
2018. máj. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az esne jól ha nem csak a testemet dícsérné hanem az eszemet is. A semmitmondó felszínes bókok nekem nem jönnek be...
2018. máj. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Keress magadnak egy lábfétises barátot, itt vagyok pl. én. Nagyon szeretem a lábakat.
2018. máj. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Sztornó az előző válasz. Most volt szerencsém látni a kategóriát... A női lábakat szeretem, a férfiaké hidegen hagy.
2018. máj. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!