Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk: Ha melletetek van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk: Ha melletetek van egy másik fiú, aki nem meleg de ti azok vagytok, hogy viselkedtek a másik fiúval aki mellett vagytok?

Figyelt kérdés
Szóval a meleg fiúk hogy viselkednek egy másik fiú mellett? Mire kell figyelni?

2018. máj. 26. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Mindenféleképpen természetesen kell viselkedni!
2018. máj. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem. Hogy viselkedik a közelében? Én nem vagyok meleg, csak kiváncsi vagyok.
2018. máj. 26. 20:17
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

Nem vagyok meleg, de gondolkodj, mielőtt hülyeséget kérdezel. Attól, hogy egy srác meleg, még nem jelenti azt, hogy TE is bejössz neki. Nem fog automatikusan rád mozdulni, vagy akárki másra. Lehet, hogy épp oly válogatós, mint bármelyik másik fiú/lány. Szóval a szexualitásából ne vonj le következtetést.

Ergo teljesen normálisan fog veled viselkedni, ha csak nem akar tőled valamit.

2018. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%

Úgy bírom az ilyen agyatlan heterókat...

Én leszbikus vagyok, amikor ezt elmondtam az osztálytársaimnak a középiskolában, hirtelen minden lány kerülni kezdett mintha leprás lennék, és amikor rákérdeztem, azt mondták attól félnek hogy rájuk mozdulok.

Na ne már....attól hogy leszbikus vagyok még nem fogok minden nőre rámozdulni...pláne nem olyan beképzelt majmokra mint ezek...

Ugyanez igaz rád is. Gondolkodj mielőtt beszélsz...

2018. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: Csak kiváncsi voltam rá. Köszönöm a válaszokat.
2018. máj. 26. 20:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki tetszik azzal feltünően kedvesen. Sajnos ez a fiú nem veszi a lapot
2018. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy viselkedek vele mint egy lány mellett.

Ha közeli barátok vagyunk akkor beszélgetek vele, elhülyéskedünk, nevetgélünk stb.

Ha ismerjük egymást, de nem vagyunk olyan közeli viszonyban akkor köszönök, max pár szót váltunk és ennyi.

Ha teljesen ismeretlen ember akkor általában nem szoktam hozzá szólni, mert nem szeretek idegen emberekkel beszélgetni.

Ha valamiért idegesítő vagy unszimpatikus akkor ha tehetem kerülöm.

Kb így, és még tudnám sorolni.


Ja és nem, nem próbálkozok be senkinél még akkor sem ha az illető tetszik külsőre.

2018. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, mint minden más ember?

Meleg vagyok, de nem kezdek el fészkelődni vagy magamhoznyúlni most attól, hogy egy srác ül le mellém a buszon vagy vonaton. Olyan idióta felfogás, hogy a melegek, csak azért, mert melegek, most minden férfira úgy tekintenek, mint egy félisten. Rohadtul nem, és nagyon ritka, ha valaki komolyan így érez, de a melegeknél azért annyi tisztelet van a másik férfi iránt, hogyha hetero, akkor nem is nagyon közeledünk felé szexuálisan.

2018. máj. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:)
2018. máj. 28. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!