Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ez mennyire normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Van egy nálam 5 évvel fiatalabb, 14 éves barátom (fiú). Szerinte azzal nincs baj, ha lefeküdne egy vele egykorú fiú barátjával (ez elméleti,ilyen nem volt, és szerintem nem is lesz). Én pedig jóval konzervatívabb vagyok, és nekem ez nem tetszik, és szerintem ezzel igenis van baj. Szerintem fiatal lenne egy ilyenhez, és lehet, hogy lelkileg megviselné a másik,vallásosabb felet. De tételezzük fel, hogy ő is meleg. Akkor is lehet, hogy utána azt mondaná, hogy ő ezt mégegyszer nem csinálja. Szerintem ez akkor se lenne normális, heteroknál se, ebben a korban. Persze biztos én vagyok a konzervatív, de nekem ez távol áll a véleményemtől, a beállítottságomtól, és a gusztusomtól.

#homoszexualitás #párkapcsolat #tinik közti szexualitás
2018. máj. 27. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha meleg, akkor meleg, tehát nyilván pasikkal fekszik le, ezt el kell fogadni. Tehát a korkülönbséget tartod soknak. Jogos, egy 14 éves lány 19 éves fiúval is sok (szerintem). De te is idősebb vagy nála, és barátok vagytok, így ebből az jön le, lehet koránérő típus, érettebb, vagyis ha 19 évesekkel barátkozik, miért nem feküdhetne le 19 évesekkel?

Amúgy meg eltörölték a természet elleni fajtalankodás bűntettét, úgyhogy már legális.

2018. máj. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De egykorúak. Mindketten 14 évesek.
2018. máj. 27. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Mondja a beteg...
2018. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
A mai világban már teljesen normális, hogy 14 évesen lefekszenek egymással emberek. Kár szépíteni vagy tagadni a dolgot, ettől még igaz. Van, aki elég érett hozzá felfogásilag, van, aki nem. Én azt mondom, ha akarják, akkor tegyék.
2018. máj. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!