Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív pasik, zavarna titeket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív pasik, zavarna titeket, ha a passzív parnetereteknek fitymaszűkülete lenne?

Figyelt kérdés

Nem durva mértékben.


Nyilván mivel passzív vagyok az én farkam nem számít annyira a szex során...


Szóval zavaró lenne? Lefeküdnétek egy ilyen sráccal?


2018. máj. 29. 16:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem dehogy zavarna ! És igen lefeküdnék egy ilyennel :) 20/F
2018. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem zavarna. ;)
2018. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Es ez szerinted csak a szex miatt zavaro? A higéniàd miatt nem? Az egészséged miatt sem? Menj orvoshoz ha kicsit, ha nagyon van baj.
2018. máj. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Persze hogy zavarna mert ez azt jelenti hogy a partnerem sajnos igénytelen

Mert nem csak miattam nem kezeltetné (ami rutinbeavatkozás 0 kockázattal) hanem önmagával szemben is igénytelen

Soha nem fogom megérteni férfiként hogy egy férfi hogyan lehet ennyire igénytelen a saját szerszámával.

2018. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Mivel passzív vagy, meg is válaszoltad: tökmindegy :)
2018. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
#4 igénytelen? Tisztába vagy a szó jelentésével? 😂 Attól hogy szűk még meglehet mosni meg nem mindenkinek szexből áll az élete... Sok minden van amihez nem kell elővenni a fütyit
2018. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
De bakker, ez egy elváltozás olvass utána ennek...ha az ember ennyire nem törődik a farkával az szégyen. Meg mit számít ha passzív atyaég. Gondolom te is ilyen szűkületes vagy aki orvoshoz nem mer elmenni.
2018. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
közöm nincs hozzájuk, de hü lyeségeket beszélsz megint
2018. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Engem zavarna, mert attól, hogy passzív vagy, még mindig érdekel a farkad... hisz játszani akarnék vele, ami ugyebár így problémás lenne...
2018. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is ez egy igénytelen dolog, és egyetértek a 9-es válaszolóval abban, hogy attól, hogy passzív vagy még akarhatok játszani a farkaddal..
2018. máj. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!