Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valaki szexelt már vonat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki szexelt már vonat pózban? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

2018. máj. 30. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolsz amikor 3an vannak.

1es dugja a 2-est míg ő a 3-ast dugja?

És pontosan melyik hely érdekel?


Én többször gondoltam rá. mind az 2es mind a 3-as helyére képzelve magam. de mivel dugni nem szeretnék ezért csak a 3-as hely marad nekem :P :)

2018. máj. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen.
2018. máj. 30. 08:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én négyesbe voltam.
2018. máj. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy hetero lányként idepofátlankodok, de a mozgást hogy tudtátok összehangolni? Valahogy úgy képzelem el, hogy ha 4 pasi(vagyis 3 mert az utolsó nem mozog) elkezd a saját tempójában mozogni, abból káosz lesz. Vagy csak én nem tudom elképzelni?
2018. máj. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3-nál az első és az utolsó nem mozog, csak a középső, aki dugja azt aki előtte van és azzal a mozgással ahogy dugja, a popsija mondhatni magába veri a mögötte lévő farkát.
2018. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én magyarázatomat tovább bontva. A 4-esnél pedig visonylag ugyan ez. Csak a 4. egyszerre mozog a 2-essel. Amikor a 2-es kihuzza az egyesből, a 4-es is kihuzza a 3-asból. És amikor a 2-es benyomja az 1-esnek a 4-es is benyomja magát a 3-asba.
2018. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon izgi szívesen kipróbálnék egy ilyet :)


4es: egyáltalán nem baj hogy "ide pofátlankodtál", én személy szerint örülök ha valaki mocskolódás helyett érdeklődik bárki is legyen az.


30f bi uni

2018. jún. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Középen a legjobb lenni! :)
2021. jún. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!