Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha valaki meleg, akkor hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki meleg, akkor hogyan csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, régióta tudjuk hogy ő meleg. Látni az öltözködésén is, a beszédén is, mindig ilyen szivárványos karkötôt hord, barátja is van. Ezzel persze semmi baj nincs, elfogadtuk őt úgy ahogy van. Mondta, hogy ő szexuális téren utálja a csajokat, undorodik tőlük. Aztán nemrég kiderült róla, hogy 5 lány osztálytársunkkal lefeküdt. Amikor kiderül azonnal kezdett védekezni, hogy csak kanos volt egy buliban, meg hogy egész végig fiúkra gondolt, meg hogy neki ez nem jelentett semmit. Viszont a csajok oda vannak érte, azt mondják elég jó az ágyban.

Hogy lehet az, hogy meleg létére le tud feküdni csajokkal? És ahogy valaki rákérdez gyorsan tagadja?



2018. jún. 3. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Vagy divat meleg vagy bi vagy megvette a lányok vallomását. Egy igazi meleg, rosszul van a nőktől.
2018. jún. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Van, aki úgy veszi, hogy vannak hetero, bi és meleg csoportok, de van, aki úgy, hogy skála van. Viszont a leírt alapján, még a skálán sem lehetne őt melegnek besorolni. Talán érzelmileg csak fiúkhoz tud vonzódni és kell azért az alkohol hozzá, hogy lányokkal kezdjen valamit.

Az hogy tagadja a legáltalánosabb emberi része az egésznek.

2018. jún. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
97%

Ő biszex(,de lehet homo-romantikus...). Lehet, hogy romantikusan csak a pasikhoz vonzódik, a csajokba képtelen beleszeretni, de amikor kanos vagyok valamilyen publikus helyen és nem tudok recskázni, akkor pont az szokott lenni a szerencsém, hogy szoktak lenni csajok is és összemegy a virsli. :D Nekem a gondolata is visszataszít, hogy csajjal...ilyenkor nekem valami fura rossz érzés van deréktájt. Nem fáj, de elég kényelmetlen érzés, olyasmi, mint amikor nyáron keresztbetenné az ember a lábát és megfőne a töke. :P

Pasiknál is szoktam deréktájt érezni fura érzést, de akkor az egész derekamon végigmegy ez az impulzus szerű érzés és ez meg pont, hogy nagyon is jó érzés.

Remélem, nem csak én vagyok fura, hanem mások is tapasztaltak ilyesmit. :D

Visszatérve a srácra, lehet, tudatta magával, hogy meleg és emiatt nem akarja elfogadni, hogy biszex, nem akar megint 'coming out'-olni, magának is hazudik...mármint ha 1 lánnyal valahogy, akkor mondanám, hogy nagyon ki akarta magából 'orvosolni' a melegséget, vagy valami, de 5... :/



21/F


(ui: Azért nekem már az is fura, hogy több osztálytárssal is. Mármint nekem ez íratlan szabály, hogy házi nyúlra nem lövünk. Bár az én osztályomban csak 1 meleg srác volt rajtam kívül és nem is valami sármos, szóval nem volt nehéz dolgom e téren.)

2018. jún. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!