Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet így furcsán hangzik, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AnotherTwinkBoy kérdése:

Lehet így furcsán hangzik, de az aktív férfiak mennyire óvják passzív partnerüket?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van egy viszonylag erős, edzett aktív fél, és van egy vékonyabb, sokkal gyengébb passzív fél. Ilyenkor ti aktívak mennyire óvjátok a párotokat, már ha ez így van? És egy második kérdésem is lenne, ami egy kicsit más téma. Mennyire lehet nektek a passzív fél nőies?
2018. jún. 10. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Az hogy ki mennyire óvja a partnerét, leginkább neveléstől függ, és hogy mennyire ösztönállat az aktív vagy sem. Ha csupán baxxni jár össze a passzívval, akkor törődés, odaadás minimális. Ha van érzelmi kapcsolat is köztük, akkor magától érthetődően, van törődés, odaadás is.


Nekem személyszerint a vékony, fiatal srácok jönnek be, és egyenesen odavagyok a TS vagy Crossdresserekért. Szóval, számomra minél nőiesebb, annál jobban imádom :)

2018. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Nos én a lányosabb fiúkat szeretem, lényegében nincs nálam egy konkrét határ meghúzva,hogy mennyore lehet nőies.


Az hogy mennyire védem meg az attól függ,hogy neki mennyire van rá szüksége. Ha ki tud állni magáért akkor hagyom hogy egyedül intézze.

2018. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Meleg Patrik László ***** válasza:
100%
Ez ember függő.Nekem passként volt már durvább partnerem ,de érzékenyebb is.
2018. jún. 11. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!