Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elképzelhető ilyen vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető ilyen vagy csak ábránd?

Figyelt kérdés
Október óta ismét szingli vagyok és úgy érzem,hogy komoly párkapcsolatot már nem nagyon szeretne senki,még itt Pesten sem,ahol pedig van mód ismerkedésre. Nemrég egy sráccal neten ismerkedtem, találkoztunk, eljött,olyan jól beszélgettunk,vacsoráztunk,filmet néztunk, sőt,mivel éjjel volt és vihar,nálam is aludt.Semmi egyéb nem történt,reggeli után elment.És mégis, mindketten jól éreztuk magunkat, feltöltődtunk. De nem éreztuk,hogy folytatódni kéne, legalábbis én nem. Azóta is azon gondolkodom,hogy volna -e olyan srác, aki értékelne ilyen barátságot,ilyen találkozásokat, hogy ne zajban, utcán,lármában kelljen értelmes dolgokról beszélgetni ? Vagy csak ábránd ? 49 F, Budapest
2018. jún. 17. 06:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
engem érdekelne:)
2018. jún. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!