Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek hol találhatnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol találhatnék egy rendes, őszinte, közvetlen srácot?

Figyelt kérdés
Mármint milyen helyen találhatok nagyobb eséjjel ilyen habitosú srácokat? Pl. Disco? vagy akár egy egyszerű kávézóban? Esetleg múzeumok? Szeretném ha nagyon jó szándékú lenne és kedves.

2018. jún. 18. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Korod?
2018. jún. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt vannak.
2018. jún. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Nehéz pasizni sajnos akár melegként akár hetero lányként.

A legtöbb pasi ugyanis nem a rendes jelzőt érdemli :(


Egy hetero lány, aki szintén csak gyökereket fog ki folyton.

2018. jún. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom egy kedves, visszafogott, őszinte jófiú, én egy lányos játékoldalon ismertem meg őt. (Csábításból jeles) :D

Diszkóba parasztokkal találkozhatsz csak, ha egy rendes srácot akarsz akkor ismerkedj könyvtárban, játéktermekben, akár múzeumokban is.

Az ilyen srácok általában nem a társaság közepe típusúak, tehát ahol sok ember van, főleg sok paraszt ember, oda nem szívesen mennek.

2018. jún. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
A gamer srácok egész jó fejek és sokuknak jó a humoruk is! 😀 Egy próbát megér.
2018. jún. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

4.vagyok

Ne haragudj nem láttam a kategóriát, én lány vagyok!

2018. jún. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én olyan vagyok amilyet keresel. Bárhol találhatsz olyan fiút amilyet keresel, csak nyitott szemmel kell járnod. Általában társaságban mi vagyunk akik kicsit csendesebbek, de meg is van hangunk. Könnyen ki lehet szúrni. Én is járok, moziba, múzeumba, kocsmába, discoba. Szóval csak keresgelj és ne itt keresd a válaszokat, mozdulj ki és lelj ra a szerelmedre. 🙋🏼‍♂️ 20/F
2018. jún. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én valami szépet és hosszút akartam fogalmazni de az előttem szóló mindent elmondott amit lehet. Szóval fel a fejjel és ne verj gyökeret a saját lakásodban, kint több esélyed van értelmes embert találni.
2018. jún. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Hát Mondoconon kinnt leszek ha gondolod ;) xD


Amúgy viccen kívül, nekem pl. Egy nagyon szép, hosszú kapcsolatom kezdődött ott ^^

2018. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

ÉN

17/F

2018. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!