Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért hiszi azt majdnem...

Miért hiszi azt majdnem minden szülő, hogyha 15-16 éves lányuk kettesben akar lenni a barátjával, ne adj isten még ott is akar aludni nála, akkor egyből szexelni akarnak?

Figyelt kérdés

Nem értem az ilyen embereket. Egyre több ilyen kérdést látok, és kezd nagyon idegesíteni ez a hozzáállás. Normális kapcsolatban, nem fognak az első együtt töltött éjszaka után belekezdeni a gyerek-projektbe. A másik, meg hogy ha a szülő bízik a gyerekben, és tudja hogy szóba sem jön az ilyen téma, nyaralni 5-6 napra simán elengedi a gyereket (ahol amugy együtt alszanak) de nem aludhatnak egymásnál a "túl fiatalok vagytok hozzá", az "azért mert azt mondtam" és a "régen még ezt nem szabadott/nekem ez nem fér bele" és hasonló rendkívül meggyőző érvek miatt. Kérdem én, miben más az éjszaka a nappaltól?

Ti mit gondoltok erről?



2017. nov. 17. 17:10
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem a saját gyerekében nem bízik, hanem a máséban... Mondjuk nálam ez erősen függene attól, ismerem-e a fiút és mióta.
2017. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
82%
Mert egészséges embereknél így van. Anyám mindig mondta, hogy ne adjam könnyen magam, én is úgy terveztem, de amikor felhívott a fiúm filmezni, kb. 5 perc múlva már egymás nadrágjában turkáltunk, később sem volt másképp.
2017. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
57%
Nem muszáj mindig nyalni falni egymást főleg nem otthon.Ismerek nem egy ilyet ahol a srác non stop ott veri magát szinte minden nap a barátnőnél.Piszkosul irritáló dolog.Megértem az ilyen szülőket akik nem hagyják én se fogom hagyni soha.
2017. nov. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
79%
Talán mert ők is voltak fiatalok, és tudják hogy kamu az ottalvás szex nélkül.
2017. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
80%

ugye viccelsz?

nem gondolod h egy ágyban alszol a sráccal és majd nem történik semmi?

de kompletten semmit se értek, hát te is úgy írsz erről mintha vmi extra nagy dolog lenne. nemtom hol merre élsz, de nálunk gimiben már a 15 évesek zöme is aktív nemi életet él, nemhogy a 16 évesek meg nemhogy ha együtt alszanak ...

szóval egy kicsit semmit se értek :)

2017. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
34%
sok a hülye szülő röviden
2017. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
65%
Na éppen erről van szó.
2017. nov. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
73%

Kecske es kaposzta

Egy egeszseges ferfi nem fog ,, csak aludni,,

Leanyalom...

2017. nov. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
54%

Normális TINIkapcsolatban NEM kell együtt aludni és NEM a szex miatt.


Hanem mert gyerekek még, mindenki menjen a saját ágyába.

2017. nov. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
85%
Mert annak idején, mi is 14-15 évesen kezdtük a szexet. Miért lenne most másként?? Már 14 évesen, komoly házibulikat szerveztünk oda, ahol pár napra nem voltak szülők.
2017. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!