Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen érzés az első orál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az első orál?

Figyelt kérdés

2018. jún. 22. 19:40
 1/8 anonim válasza:
58%

Attól függ kinek a szemszögéből.

Női szemszögből érdekes, kellemetlen és sokat bénázol, akaratlan fogazol, ha esetleg a partnered ráhúz mély torkozni, rossz esetben telibe is harapod. (true story)

Amúgy meg nem szabad sietni, jó ha lassan haladsz vele, ne akarj kellemetlenséget se magadnak se a partnerednek.

2018. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
A megvalósult álom, a beteljesedett boldogság
2018. jún. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 kategória 😥
2018. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

A kategória mindegy, farok az farok, mindegy ki szívja :D

Egyébként csodás dolog, Isten áldja aki kitalálta. Kell egy kis gyakorlat, hogy igazán jól menjen de hidd el bárki szivesen lenne gyakorló baba egy ilyen tanulási folyamatban :D

23/f

2018. jún. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa volt először érezni a számban a másik férfi farkát, noha vágytam rá. Szerencsére türelmes volt a partnerem, és irányított. A segítségével hamar elkezdtem élvezni, hogy a számban van a farka. Élveztem, ahogy lüktetett, majd eljött az a pillanat, amitől a legjobban féltem. Telelőtte a számat. A meglepetéstől elengedtem a farkát a számmal, és egy kis ideig azon gondolkodtam, mit csináljak. Kiköpjem? Lenyeljem? Aztán lenyeltem. Még ott volt a kezemben a farok, és szivárgott belőle a maradék. Újra a számba vettem és a maradékot is kiszoptam belőle, hogy aztán már gondolkodás nélkül lenyeljem.
2018. jún. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes érzés volt.Nem volt bűntudatom,inkább az zavart,hogy nehogy meglássa,hogy ki vagyok,de aztán ez is elmúlt egy idő után.
2018. jún. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikusan azaz eset,hogy a faroknak csak jó vége van.

Azaz jó adni és kapni is.

Fura és egyben izgató ahogy ott áll (vagy békesen lóg) előtted.

Figyelni kell hogy ne fogazz,és kellöen változatosan csináld.

Hosszú legyen de ne elnyujtott (ne nyammogj orákig) ha elfárad szád akkor hogyan tovább. Stb. De nagyonjó.


A kapással is hasonló,csak rossz,hogy hamar elmész az elsò pár alkalommal.

2018. jún. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagggyon jó volt. *-*

Én szoptam.

2019. márc. 5. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!