Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szoktatok nem online (ergó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok nem online (ergó élőben) is ismerkedni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy melegként élőben ismerkedni nehéz és bonyolult. Online meg a sok alkalmazás miatt könnyű. De szoktatok néha élőben is ismerkedni? Tudtok melegbarát helyeket mondani, ahol melegként is könnyű ismerkedni? Településsel, ha kérhetem :) köszi

2018. jún. 23. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem előbb-utóbb a melegek is megismerkednek élőben. Legalábbis a "randi" is ismerkedés. Gondolom szexelni se kábelen keresztül fognak. Szóval ez buta kérdés. Aki csak online "ismerkedik" az végül nem ismer meg senkit.
2018. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Coxxban igen, de ugye ott tudom, hogy mindenki meleg, de ezek max egy orál vagy szex erejéig tartanak. Tehát nem a bárban megyek oda valakihez, hogy helló mizu. Nekem nem is megy az ilyen típusú ismerkedés. De akinek igen, annak könnyű élőben ismerkedni ilyen helyeken. De Népligetben is volt, hogy összenéztünk és egyből levágtuk mi a helyzet, és oda is jött a srác, aztán leszólított. De úgy élőben, hogy tegyük fel munkahelyen megetszik valaki, vagy egy heteró szórakozóhelyen, úgy nem.

26f Bp

2018. jún. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%

Aktívak és passzívak vannak.Esetleg is - is! Én így tudom.

Az első randit az fizeti,aki meghívta a másikat. A többit felesben illik szerintem.

Ha már együtt vagytok,szinte mindegy.

2018. jún. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1es és 3as, ti elolvastátok a kérdést? Csak mert nem úgy tűnik...


Én Budapesti vagyok, úgyhogy máshonnan nem igen tudok helyeket mondani.

Egyik az Alterego (csak regékből írom), ahol igazából szexre megy a sok fiatal, ha nem ezt keresed, akkor nem ez a te helyed.

Másik a WhyNot, egy kávézó és bár. Itt kellemesen be lehet ülni és beszélgetni.

A népligetről hallottam még.

2018. jún. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Néha igen
2018. aug. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!