Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket izgat a BDSM? Vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket izgat a BDSM? Vagy a női ruha?

Figyelt kérdés
Mi jön be és melyik oldalon belőle? Kort is írjatok! Nekem vannak ilyen vágyaim és érdekel ez mennyire normális. Mert eddig csak 40 felettieket találtam meg kövéreket csak akiket érdekel. Nem hiszem, hogy tényleg nincs más is... Szóval kíváncsi vagyok, hogy mi lesz az eredmény.

2018. jún. 28. 09:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A lájtos bdsm izgat, ami leginkább orvosos szerepjáték.

A női ruha úgy izgatna, ha fiún lenne és levetkőztetném. Mivel lábfétis is van bennem egy kicsi, szerintem begerjednék egy nejlonharisnyás ffi lábfejen. Vagy vegyíteném és nőgyógyászosat játszanék fiatal, lányosabb fiúval (vagy fiúsabb lannýal)

46f Bi

2018. júl. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
női ruhát szeretem magamon
2020. aug. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Csak utóbbi, magamon :)

P 32

2020. aug. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!