Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, nektek fontos, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek fontos, hogy a pasitok divatosan öltözzön, adjon magára?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, ha akadna végre valakim, nekem tökmindegy lenne, mit venne magára. Lehetne akármilyen divatjamúlt vagy igénytelen a ruházata, akkor is imádnám, úgy is imádnám, ha ő is ugyanígy érezne irántam. Ti hogy gondolkodtok erről?

2018. jún. 14. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Veled hasonlóan, én sem a ruházata miatt vagyok vele, sőt, kifejezetten útálom a divatb*zikat.
2018. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ápolt legyen nekem aza fontos
2018. jún. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 AnotherTwinkBoy ***** válasza:
89%

Nem azt mondom, hogy a barátom legyen a legjobban öltözött férfi a világon, viszont szerintem fontos az igényes megjelenés. Nem kell százezreket fizetni, hogy normális ruha darabokat találjunk.

Szóval összességében nekem valamennyire számít az öltözködés, hadd ne kelljen már egy 5 mérettel nagyobb ruhát viselő pasival elmennem bárhova is.

Ja, és attól, hogy valaki divatosan öltözködik, még nem lesz feltétlen 'divatb*zi'

2018. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
46%
Nekem az fontos hogy ne legyen igénytelen és érezze jól magát úgy,ahogy kinéz :) A túlzott divatbzikat amúgy sem szeretem :D
2018. jún. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván nem ez a legfontosabb, de azért vmilyen szinten érdekelne hogy mit visel. Nekem fontos egy alap igényesség, és ez az öltözködésre is vonatkozik.
2018. jún. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akit szeretek, azt szeretem munkás ruhában is, rövid gatyában, strandpapucsosan is, a legjobban mégis meztelenül szeretem.
2018. jún. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

A divat különösen nem érdekel, de nagyon zavar, ha valaki rosszul néz ki. Nekem fontos, hogy igényes legyen valaki és legyen egy egészséges szépérzete. Ez utóbbi nálam se mindig egyezik az épp aktuális divattal, de azért van átfedés.


22/f

2018. jún. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Nekem megfelel a nyolcszáz forintos ruha is, és attól sem állok fejre, ha X ideje nem volt kimosva... DE van, amit nem tűrök. Számos ruhadarab taszít, undorít, olyanban nem szívesen látnám az illetőt, akkor se, ha százezerért vette, akkor se, ha 2020-ban épp az lesz a divat. A másik meg hogy vizuálisan szeretem látni az emberformát, tehát a laza-buggyos ruhákat nem csípem. Kapálni, fűrészelni, szerelni oké, de utána azért ha be is akar indítani, akkor a ruha nem mindegy. Lehet, hogy nem a ruha teszi az embert, de a végső alakját, színét az adja.
2018. jún. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Thillmin ***** válasza:
100%
Nekem az a fontos, hogy kifejezetten NE legyen divatkövető a párom. A divat egy félresiklott, hibás koncepció. Ellenben ha ad magára, és ízlésesen öltözködik, az határozottan jó jel.
2019. márc. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Öltözködjön stílusosan.
2019. márc. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!