Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mik a meleg pasi ismérvei?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a meleg pasi ismérvei?

Figyelt kérdés
Nőként kérdezem. Van egy kiszemelt férfi,de a netén látottak alapján nem tudom eldönteni. Alapból jóképű, vezető beosztású, férfias öltözködés, sportos életmód. De nem eszik ebédet egész nap nem eszik csak vacsorát, azt mondja egész nap nem éhes. Titokzatos, nem beszélget magán dolgokról. 10 éve született egy fia, de az akkori párja egy tipikus férfias nő. Nem egy szép nő hozza képest. Mostanában utazgat jellemzően férfiakkal.
2018. júl. 7. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán vannak ilyenek, a leírásodból is látszik, hogy szinte bármibe bele lehet illeszteni a meleg szerepet. És ez alatt nem azt mondom, hogy nem meleg, simán lehet de az ellenkezője is.
2018. júl. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A meleg pasi ismérvei az, hogy a férfiakat szereti. Itt senki nem tudja szerintem neked kitalálni, hogy akit kinéztél, az milyen.

Haverkodj vele és akkor talán elmondja, hogy mi a helyzet.

2018. júl. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vámpír a leírtak alapján :)

Az esélye ugyan kisebb, minthogy meleg legyen, de akár...


Ha jóban vagytok szerintem rákérdezhetsz (vagy nyithatsz felé), nem valószínű, hogy igazán megsértődne, hogy egy nő kezdeményez az irányába.

2018. júl. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a saját nemükhöz vonzódnak. Legalábbis én ezt hallottam. Nem tudom, hogy igaz-e. Olvass utána, hátha tévedek.

------

Khm. A sztereotípiákat ki kellene irtani véglegesen, akkor talán nem születnének ilyen kérdések. Nem igaz az, hogy minden meleg affektál. Kinek ilyen a személyisége, kinek olyan. Nem terelhetünk be mindenkit egy csordába.

2018. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!