Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívok! Milyen érzés akció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívok! Milyen érzés akció közben?

Figyelt kérdés
Mihez tudjátok hasonlítani azt az érzést, mikor megraknak titeket? Fáj is? Szokott egyáltalán? Kellemes érzés, mint a magömlés?

2018. jún. 1. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
hát attól függ aki ért hozzá és figyel rád akkor isteni, akkor egyáltalán nem fáj, még én kérem a repetát:) de van mikor az elején picit kellemetlen de utána jó....
2018. jún. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mihez tudnád hasonlítani az érzést? Kb.?
2018. jún. 2. 08:26
 3/8 anonim válasza:
71%

Én dildozni szoktam magam. Már nem kellemetlen az elején sem, elég tág vagyok.

Nálam ez elsősorban lelki öröm, de azért az is jó ahogy feszít bennem, és ki be jár.

Most is éppen játszom magammal 😊

F30

2018. jún. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
A behatolás tud egy picit kellemetlen lenni, de ha már benn van, akkor nagyon mennyei érzés, ahogy mozog bennem.
2018. jún. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Ezeket a “milyen érzés” kezdetű kérdéseket felejtsük már el. Leírhatjuk, de attól még te nem fogod tudni..
2018. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És ha nem is akarom megtudni csak kíváncsi vagyok, akkor gondolom ezért is van ez az oldal hogy a véleményeket, tapasztalatokat meg tudjam kérdezni?

Nagyon sok kérdést el lehetne felejteni ezen az oldalon. Ennyi erővel be is lehetne zárni.

Többieknek köszi :)

2018. jún. 3. 11:25
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Nekem az első behatolástól függ.. ha akkor hirtelen és durván hatol belém, akkor kb végig fájni fog. Ha lassan hogy táguljak közben... utána mehet durván a szex, bármit csinálhatunk mert imádom. Akkor nem fáj.

Más mint a magömlés, de nagyon jó.

22bi

2018. jún. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én el is szotkam menni közben...
2018. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!