Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti összejönnétek ilyen sráccal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek ilyen sráccal?

Figyelt kérdés
Ti összejönnétek olyan sráccal aki nem vállalja és nem is tervezi vállalni azt,hogy meleg? Max ha úgy mond új környékre téved?

2018. júl. 20. 00:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Tehát ha jól értem akkor leginkább a családod előtt nem szeretnéd vállalni.


Szerintem ez nem kizáró ok.

Vannak heterók között is akik nem nagyon szeretnek családozni,közös programokban részt venni,stb.


Ez még nem gond.Csak ne olyan paranoiás legyen,hogy állandóan azon agyal,hogy "mikor bukik le".

2018. júl. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Ha meleg lennék, és a párom titokban akarna velem lenni, engem zavarna, ugyanis egyértelmű, hogy szégyelli, hogy meleg, amit nem értek, mert manapság már senkit nem érdekel, ha valaki meleg, engem pl nagyon nem, tőlem azt csinál mindenki, ami neki jól esik, ha egy férfi férfivel akar élni, tegye, szíve joga! Szerintem először tisztáznia kell magában, mit akar, és fel kell vállalnia az érzéseit, mert ilyen titokban élni, nem lesz neki egyszerű, főleg, hogy mindenki tudni fogja, hogy meleg, ezt nehéz takargatni, nekem sok meleg ismerősöm van, és (már elnézést) ordít róluk, hogy melegek, akkor tudtam, hogy azok, mikor még csak bemutatkoztak. Szóval nem értem, hogy tudná ezt "nem vállalni"? Ugyis tudni fogja a környezetében mindenki!
2018. júl. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem vagy egyedül: tehát tuti találsz majd hozzád illőt :).
2018. júl. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Simán!
2018. júl. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%

Igen.

Szerintem ez a normális. Szülőknek, rokonoknak, szomszédoknak nem kell tudni az ilyesmiről.

2018. júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Egy ideig eltudnám fogadni hogy nem akarja fel vállalni.

De egy idő után szakítanék vele ha nem akarna felvállalni engem.


Kb 1 évet min várnék. de max 2-t, utána dobnám

2018. júl. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Sokkal pozitívabb visszajelzést kaptam,mint amire számítottam.

Köszi srácok!

2018. júl. 20. 14:30
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Persze!

Nem ettől fog múlni a boldogságunk.

18.m.f

2018. júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk, én eleve a csendesebb, zárkózottabb típusokat kedvelem, nem az olyan hú de nagy életűeket, tehát szinte természetes, hogy nem tudja róla a fél világ...
2018. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Én nem jönnék össze ilyen sráccal abban az esetben, ha egyáltalán nem tervezi a felvállalást. Nyilván nem azt várom el a másiktól, hogy kézen fogva sétáljon velem az utcán meg hogy ott smároljunk, de ne kelljen már a barátaimnak és a családomnak hazudozni róla, hogy mégis ki ő. Főleg, hogy egy idő után úgyis feltűnik a többségnek, ha "túl sok" időt töltünk együtt.
2018. júl. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!