Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Biszex pasik ti hogy vettétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex pasik ti hogy vettétek rá magatokat az első alkalomra?

Figyelt kérdés

nem akarom, hogy kiderüljön, hogy voltam pasival, de ugyan akkor vágyom rá viszont nem merem... ti nektek hogy volt az első ?? hogy bíztatok meg benne ?? leginkább azokhoz szól akik ugyan így vannak.. gondoljátok jöhet privi is !

22/F


2018. júl. 20. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem első alkalommal leszopott az osztálytársam. Nekem esett. Nem ellenkeztem mert vágytam rá.
2018. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak gondolkodok rajta. Én sem akarom, hogy még kiderüljön, mert nem vagyok biztos a dolgokban.


Lehet, hogy egyszer kipróbálom és soha sem akarom többé vagy éppen tetszeni fog és egy gyakori dologgá fog vállni ... ki tudja.


Éppen ezért nem akarok más lakására vagy magamhoz felhívni valaki. Első alkalomra egy hozzám hasonlóan kezdőt keresnék és egy hotel szobát kibérelnék vagy elhívnám egy meleg szaunában, azokkal már egy ideje szemezgetek, de ott ismerkedni kezdőként nagyon nem mernék maximum ha valakivel elmegyek és vele lennék egész végig.


20/F

2018. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szaunákba én is gondolkoztom izgat a dolog, na de ott is van a lehetőség, hogy mondjuk egy ismerőssel összefutok, és akkor mit csinálok?? az már elég gáz
2018. júl. 20. 23:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem első egy szexmoziban volt. Glory hole kabinban elkezdtem csapni, megjelent a lyuknál egy száj, óvszer fel, átlógattam, és ment is a dolog.
2018. júl. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3# meleg szaunávan nem hiszem. :)
2018. júl. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 October15 ***** válasza:
100%
5.: Vagy ha igen akkor van alkupozíció mert mindketten csúnyán lebuktak. :D
2018. júl. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló cipőben járok...

És ti konkrétan miket próbálnátok ki, milyen szerepben?

22/F

2018. júl. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez passzív félként

18/f

2018. júl. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú vajúdás előzte meg nekem is az első alkalmat. Már azt is, hogy egy másik férfi szájába adjam a farkam, de egy este megtörtént. Vágytam rá, hogy kipróbáljam, és olyan helyre mentem, ahol jó eséllyel megtörténhetett. A cigi volt az ismerkedési alap. Miután rágyújtottam, odajött egy férfi hozzám, és egy cigit kért. Nem sokat variált, a második slukk után megkérdezte, leszophat-e. Gondolkodás nélkül mondtam igent, és pár perc múlva már a szájában volt a farkam, és élvezésig lesz*pta. A szájában mentem el, és ő le nyelte. Pár nap múlva ugyanott, már én kérdeztem, hogy leszophatlak? És az igenre, rövidesen az én szám lett tele előbb farokkal, majd a végén friss spermával.
2018. júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!