Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tanács kéne, valaki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanács kéne, valaki?

Figyelt kérdés
2018. júl. 23. 00:23
 1/9 Buran ***** válasza:
100%

Egyszerűbb lenne tanácsot adni, ha tudnánk, hogy mi a gond.


De ha szeretnéd, dobhatsz egy privit is.


23/F/M

2018. júl. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miskolcrol feljött egy roma gyerek. Egy hátizsákkal. állítólag heteró. Pár napja dolgozik örként, de nincs hol aludnia. Iszik néha és dohányzik, meg kicsi asztma. De jól néz ki. Egy cégen belüli dolgozó ajánlotta neki, ha otthon van, ott lehet. Ha nincs otthon éjszaka akkor ő sem lehet. Ja! Cseébe sex. Nagyon nagy K.akinél néhe lehet. A srác nem, bár az éjszakai életét nem ismerem. Nlam is volt , kis pénzt kér, de nem engedem, hogy itt aludjon. Viszont dolgozni az éjszakából megy. De lehet vannak ismerősei , ki tudja. Nem merek vele közelebbit, mert mindig kér, a házimozimat megvenné később st. Karórát powerbankot adtam neki. Akinél van néha, miatt nem merek vele semmit, nem szeretnék semmit öszseszedni. Állítólag órál van. De aktívként is összelehet szedni nyavalyát. Kilépjek ebből?
2018. júl. 23. 00:29
 3/9 A kérdező kommentje:
Akinél lehet mikor otthon van. a népliget legnagyobb K- ja gumi nélkül análozta. "Mert a betegség kialakulás 15 év" Rábeszélte az illetőt. Igaz egyedül lakom , pici lakás , de nem merem. A hülye otthagyta Miskolcot. A nőjét a gyereket. A nőjére mondta "biztos csalja, a gyerek nem biztos az övé" Az egészet nem értem. MInek jött fel pestre?
2018. júl. 23. 00:33
 4/9 Buran ***** válasza:
100%

Nem állhat egy vidám történet mögötte, ha egy hátizsákkal otthagyta Miskolcot, a gyerekét, mindent... (Bár lehet, hogy naiv vagyok.)


Ha a helyedben lennék, akkor először próbálnám kicsit jobban megismerni, hogy milyen ember. Kell-e féltenem az értékeimet, veséimet, vagy normális és csak egy nagyon nehéz helyzetben van.

2018. júl. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Állítólag vannak hetero ismerősei , de inkább az utca. 3 napja beállított egy üveg borral éjjel 3 óra alatt megitta, "szeretnék lazítani egy órát" ebből 3 lett. Sajnáltam is , d eki kellet tennem. Még sokáig a lépcsőházban volt. előtte kérte a kapukódot , de nem adtam meg neki. Lehet befogadnám. kirámolna..
2018. júl. 23. 00:54
 6/9 kovpet ***** válasza:
100%

Kizárt, hogy beengedjek a lakásomba egy csövest, mint ahogy az is kizárt, hogy akármilyen szexuális kapcsolatba lépjek egy ilyennel.

Nagyon szép lehet, ha te komolyan elgondolkozol ezen.

2018. júl. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
elég gáz pasinak hangzik, szerintem maradj távol tőle
2018. júl. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akinel feltetelekkel lakik ezt irta nekem.

Kérdem tőle : holnap este szexelünk? Erre azt "kérdi : mennyit fizetek? Ehhez pofa kell

Másodjára mondta, hogy elviszi a cumóját, és itthagy

Mondtam : menj, isten veled"

2018. júl. 24. 12:54
 9/9 A kérdező kommentje:

Az aki feltetelekkel befogadta ezt irta.


"Most keltünk fel, megy 24-be dolgozni péntek reggelig ,Este állva megsz... tt." Adott neki penzt. Azt hiszem 5 rugot. Isten őriz az ilyen!

2018. júl. 26. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!