Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mélytorok - tanács?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mélytorok - tanács?

Figyelt kérdés

A partnerem kiszeretné próbálni, hogy milyen érzés a mélytorok és én lennék a passzív fél. Úgy akarja, hogy ő húzna rá.


Mennyire kell félnem a hányingertől és egyebektől? Mire készüljek fel?



2018. júl. 24. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Változó, hogy kinek mennyire megy, igazából csak kitartónak kell lenned, annak ellenére hogy rád jön a hányinger, akkor szünetet kell tartani és újra próbálni, abszolút csinálható csak adj magadnak időt. Az is számít, hogy milyen szögből csináljátok, van amelyikből sokkal könnyebb, amikor a hátadon fekszel és Ő feletted áll és úgy rakja be
2018. júl. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt hittem az a legnehezebb póz, mert ott megy a legmélyebbre, de akkor lehet azzal kellene kezdeni.
2018. júl. 24. 10:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire félsz a hányingertől és a hányástól, előtte pár órával már ne egyél (4 óra már elég tuti, de egyénfüggő, lehet hogy kevesebb is elég) és ne igyál (egy két órával előtte, szintén egyénfüggő, másik trükk, hogyha iszol akkor csak apránként egy decinként hosszabb szünetekkel, persze akkor sem közvetlenül előtte!)

Ha erős a hányingered így is jöhet föl valami (filmekben néha látni fehéres vagy színtelen nyúlós állagú cucc), de az már nem lesz olyan gusztustalan, mintha az imént elfogyasztott pacalpörkölt lenne (extrém példa).

Nyilván ez csak az első pár alkalomra vonatkozik amíg ismeretlen és szokatlan az érzés. aztán majd vagy megtetszik és belejössz, megtanulod kezelni, vagy úgyis mindegy.

2018. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ne egyél előtte egész nap semmit és lehetőleg bilincselje vagy kösse össze a kezedet, hogy ne tudd eltolni.
2018. júl. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elején én is hátrabilincseltem a barátnőm kezét amikor csináltuk. Lehet, hogy ilyesztő az egész helyzet neked. De a férfi félnek nagyon jó érzés. Ha szeretnél neki így is örömet okozni, próbáljátok ki :)
2018. júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Gyakorolj sokat es lehetoleg eloszor kisebb farokkal akkor konnyen rabuksz ;)
2018. júl. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!