Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Szerintetek miért van az, hogy nem bírom ki sírás nélkül az Imák Bobbyért című filmet?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túl érzelgős típus, de ez a film annyira megérint lelkileg, hogy akárhányadjára nézem meg, mindig a könnyeimmel küszködök.


31/F (meleg)



2018. júl. 28. 21:50
 1/8 anonim válasza:
9%
Hát az a film eléggé propaganda és gázos. Én nem sírtam rajta. a színésznő miatt néztem meg csupán, mert az egyik kedvencem, de amúgy maga a film egy nagy emeletes kaki. Már bocs. Ilyeneken sírni...
2018. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Alapvetően nem beszélünk rossz filmről, lehet egy kicsit hatásvadász, de talán annak kell lennie, hogy elérje az átlagnézőben is a kívánt hatást.
2018. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Mert ember vagy.

Én a "Marley meg én" filmen szoktam sírni.

2018. júl. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert megható. Emberből vagyunk mind. Borzalmas témát dolgoz fel a film, olyat, aminek nem lenne szabad megtörténnie.
2018. júl. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert téged ez a film annyira megérintett lelkileg hogy nem bírtad ki sírás nélkül.

Én is egy egyáltalán nem érzelgős típusnak tartom magam, mégis ahogy gyakorin olvasgattam a kérdéseket, találtam egy olyat amin még én is meghatódtam és elkezdtem sírni.

De nyugi, ha azt kérdezed akkor nincs veled semmi baj, a sírás egy természetes reakció az olyan dolgokra amik megérintenek téged.

2018. júl. 29. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Engem annyira felbosszant az a film, hogy nem igaz. Szegény fiú elmondja a testvérének aki elárulja a titkát. Az anyja kikészíti, majd az öngyilkossága után szinte aktivistát játszik hogy nyugtassa a lelkiismeretét. Az egyetlen normális ember a rokon csaj volt.
2018. júl. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%

Azért sírsz rajta, mert emberből vagy és van szíved...

Mondjuk nem tudom, én sok film végén bőgök ha olyan szóval jahh... Lehet nem az én meglátásom az etalon xD

2018. júl. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lacás1976 ***** válasza:
100%
Nekem a túl a barátságon ilyen hogy tuti elsírnám magam a végén. Én a vidámabb meleg témájú filmeket szeretem pl nyári vihar,őrültségek nyara, menedék... A szólíts a neveden is tetszett.
2018. aug. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!