Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A legjobb barátom állítása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom állítása szerint nem meleg. Akkor ezt mivel magyarázza?

Figyelt kérdés
Szóval, meleg vagyok és szerelmes a legjobb barátomba. Elmondtam neki és nagyon aranyos volt, mondta, hogy semmi se fog változni. Aztán egyszer poénkodtunk és szóba került az, hogy ha meleg lenne biztos dugna, meg hogy mennyire az esete vagyok. Már nem nagyon emlékszem, de valahogy eljutottunk oda, hogy leszoptam. Azóta többször is volt ilyen, és nagyon élvezi,már komolyabb "aktusokat"is tervez. Mikor kérdőre vontam, hogy ha nem meleg miért engedi,csak azt válaszolja, hogy nekem jó legyen, hogy meghálálja amit érte teszek, és hogy neki is jó/mindegy. Akkor most hetero vagy sem?

2018. ápr. 24. 23:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Biztos hogy nem hetero, minimum biszex.
2018. ápr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, amikor felvetettem neki az ötletet, hogy az lehet mérges lett és kiabált velem, hogy miért nem tudom elfogadni, hogy hetero. ._.
2018. ápr. 24. 23:25
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Egyszerű pszichológia, nem tudja magát elfogadni, és erőteljesen tagadja.
2018. ápr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Oh, értem. Szerintem is valami ilyesmi lehet, de nem látok bele a fejébe :/ Mindenesetre köszönöm gyors válaszod ^^
2018. ápr. 24. 23:31
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem lenne itt semmi probléma, ha nem próbálnád bekategorizálni valamilyen orientációba. Felesleges. Nem mindegy, hogy meleg vagy sem? Az a lényeg, hogy élvezitek, amit csináltok. Nem értem, hogy minek ezt túlgondolni.
2018. ápr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Persze. Kíváncsi hetero. Folyamatosan kíváncsi.

Nyugalom nem az.

2018. ápr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Már bocs, de túl csajos vagy. Mindenre keresel 1 hülye emléletet. Csináljátok, azt majd alakul. Lehet x évig benne van, egyszer csak abba hagyja. Ki tudja? De addig élvezd ki a helyzeteket.
2018. ápr. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves #7

Semmi baj, de mindenesetre megcáfolnám, hisz rólam kevesen gondolták, hogy meleg vagyok :D A barátomról viszont annál többen hitték, kettőnk közül ő a femininebb

2018. ápr. 25. 07:15
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Biszex, a fiúk nem érdeklik érzelmileg csak szexuálisan, téged pedig kihasznál az érzelmeiddel. Ez nem barátság már, de ha annyira élvezitek, akkor csináljátok, csak ne ringasd magad illúziókba.
2018. ápr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

Ajaj.

Melegként írok, számomra új tapasztalás de az a helyzet, a legtöbb heteró srác bizony benne van “bizonyos” dolgokban.


Nem azért mert biszexek, hanem mert a srácok bizony igen erősen szex központúak. Persze egy részükben van biszex hajlam is, de abszolut nem az elnevezés vagy a kategória a lényeg.


(Biszexnek amúgy akkor mondanék valakit, ha legalább annyira együtt tud lenni pasikkal mint csajokkal, a többit én nem sorolnám ide.)


Csak arra próbálok meg rámutatni, hogy az ő érdeklődését ne nagyon keverd össze se a melegséggel se a biszexualitással.


Nem kétlem, hogy kedvel téged, vagy épp szeret mint egy barátot, de jó eséllyel, könnyen lehet, hogy ez nála csak szexuális játszadozás.

Szexbarátság, vagy nevezzük akárhogy is.


Hogy mi a legnagyobb különbség?

Az, hogy bár részéről szexuálisan működhet, de érzelmileg nem fog.

Neki ez sosem lesz olyan mint egy kapcsolat, nem lesz beléd szerelmes, és mem fog “úgy” szeretni, ezt jobb ha tudod.


Bár én nem ismerlek titeket, az emberek pedig változhatnak, a szexualitást pedig nem lehet sem kategorizálni, sem skatulyázni.

De ha rám hallgatsz, egyvalamire felkészülsz lelkiekben, mégpedig, hogy ez jó eséllyel soha nem lesz több annál mint ami most van köztetek.


Ha erre nem készülsz fel, akkor magyon összetörhet, végtére is te szerelmes vagy belé.

De tudnod kell kezelni ezt, én azt javaslom élvezd ki ameddig tart, de készülj fel arra lelkiekben, hogy ez több nem lesz.

2018. ápr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!