Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan meleg srác, akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan meleg srác, akinek erősen erogén a mellbimbója?

Figyelt kérdés
Eddig alog találkoztam olyan fiúval, akinek az volt. Nekem nagyon az, imádom kényeztetni és baromira felizgat, ha az enyémet simogatják, tapogatják stb. Vajon mennyire esélyes egy 40+-osnak találni erogén mellbimbós és mellbimbómániás srácot?

2018. aug. 1. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Hát az enyém pl. rettenetesen érzékeny/erogén.
2018. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Enyém id
2018. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem érzékeny és e miatt vagyok dilemmában hogy akarok bele piercinget de van aki azt mondja hogy teljesen elvesztem az érzékenységet, van aki azt mondja hogy 100szor érzékenyebb pc-vel én meg nem tudom kinek kéne hinni.
2018. aug. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Enyém is az. Nagyon is.

39 vagyok

2018. aug. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Még a mell csipeszt is kedvelem.
2018. aug. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is erogén, még ha nem is erősen.

Simán meg tudom nyalni magamnak, pedig pasi vagyok, és egyáltalán nem kövér, és saját részre is izgató, hiszen idegvégződésekkel teli.

2018. aug. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém az.
2018. aug. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!