Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Szexisnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Szexisnek találjátok, ha egy srác meg tudja nyalni a saját mellbimbóját?

Figyelt kérdés

Persze csinos srácra gondolok, nem kövérre. :)


Romeo és Júlia (Leonardo DiCaprio) című filmben van ilyen 3:43 körül:

[link]


Én szexisnek találom.

Van aki betegesnek tartja?

Szerintem egyáltalán nem beteges.

Erogén zóna hiszen idegvégződésekkel teli és az előjáték része lehet pl. maszturbálás előtt vagy közben.

Vagy akár másokkal folytatott szex közben, amikor pl. a partner szájában éppen más dolog van. És fokozza az izgalmat. Mondjuk gyorsabban is el lehet sülni.


(Ezt a kérdést már egyszer feltettem, csak át lett téve a hetero szobába, vagy én tettem fel tévedésből oda.)



2018. aug. 2. 00:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Én simán meg tudom nyalni magamnak, pedig pasi vagyok és egyáltalán nem kövér. Van egy mondás: Magad uram, ha szolgád nincs. És a nyelvem mindig kéznél van.
2018. aug. 2. 00:38
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2018. aug. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 centi híján nem megy. Vagy a nyakam túl merev, vagy a nyelvem túl rövid.
2018. aug. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A gerinc felső részének (így a nyaknak is) hajlékonynak kell lennie.
2018. aug. 3. 01:34
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a halászana (ekeállás)jógagyakorlattal is fejleszthető - már ha valakit érdekel.
2018. aug. 3. 01:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén... Én inkább komikusnak találom xD

(Mondjuk hé, ha a srác meg tud nevettetni, már félsikere van nálam)

2018. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már nyaltam a mellnek nem is nevezhető bimbóm. Sós volt semmi extra.
2018. aug. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!