Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívak! Nálatok kizáró ok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívak! Nálatok kizáró ok a kis farok?

Figyelt kérdés
Passzív vagyok/lennék 10-11cmes kukival, szeretnék végre ismerkedni, azonban eddig nem mertem, mert nem tudom, hogy titeket (aktívakat) zavar-e a pici szerszám.

2018. aug. 4. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Engem egyáltalán nem zavar. Elég sok pasival, sráccal találkoztam akinek ilyen kicsi. És mégis jól íreztem magam.
2018. aug. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Balor ***** válasza:
100%

Nekem 15 cm és passziv-uni vagyok

F25

2018. aug. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy passzívnak szerintem teljesen mindegy hogy mekkora, úgysem használja.

Egy passzívnak legyen jó a segge és tudjon jól szopni, a farka nem számít.


24/F/passzív

2018. aug. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond ha a passzívnak kis farka van. Igazából annyiból még előny is, hogy könnyebb tövig bekapni. Azt meg Ő élvezi :)
2018. aug. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem csak fâszszexuálisok vannak (bár helyesebb volna napjaink homoszexuálisait így megnevezni), hanem létezik olyan is, aki izgalmas területnek tekinti a tested másik 99%-át is. Mint pl. a lábad, a vádlid, a combod, a csípőd, a popsid, a hasad, a köldököd, hátad, a mellkasod, a vállad, a karod... és akkor arcod szépségéről, mi több lelki szerelemről nem is beszélek, mert azért már végképp megkövezik az embert az itt eluralkodott állati tömegek. Akiknek amúgy dolguk volna udvarolni neked, szeretetet és biztonságot nyújtani, tenyerükön hordozni, és lehozni a csillagokat az égből.
2018. aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekm még izgató is:)
2018. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
miért zavarna? adottság, nem rajtad múlik mekkora.
2018. aug. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!