Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegbárokban, melegszaunkában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegbárokban, melegszaunkában lehet-e mezítláb lenni?

Figyelt kérdés

Melegbároknak pl. van meztelen (naked) partija, gondolom a meztelenséghez a lábbeli hiánya is hozzátartozik, különben nem lehetne meztelenségről beszélni.

Szaunákban ez még természetesebb szerintem.


Köszönöm előre is a válaszokat.



2018. aug. 4. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért előre vedd meg a patikában a canesten-t.
2018. aug. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Csak a beteg szervezetet támadhatja meg a gomba! Aki egészséges, azt nem. Különben lábgombát csak olyan helyen lehet kapni, ahol mások is mezítláb járnak (pl. strandok, közös zuhanyzók).


Érdekes látvány lehet a tök meztelen pasik cipőben. Így néz ki a felállás?!

Sok az elpuhult, eltunyult, egészségét agyonra féltő.

A bukósisak is kellene ám. :)

2018. aug. 4. 19:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

De elkaphatod akkor is, ha egészséges vagy.


Egyébként létezik papucs is a világon. Kényelmes, nem kapsz el semmi gombát és a talpad sem sérted fel semmivel, a és koszos sem lesz.

2018. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szeretek és szoktam mezítláb mászkálni mindenfelé és mégsem gombásodik be a lábam, mégsem volt sosem komoly sérülésem.

Utcán papucsban, szandálban majdnem olyan koszos lesz az ember lába, mintha mezítláb járna.

2018. aug. 4. 22:24
 5/9 A kérdező kommentje:

Bukósisak is létezik, mert mi van, ha elesik az ember és beveri a fejét. Térdvédőt, bokavédőt és golyóálló mellényt is fel lehet venni.

Sok agyonkímélt, beteges, gyengusz immunrendszerű ember.

2018. aug. 4. 22:27
 6/9 A kérdező kommentje:

Már elnézést, nem akarom bántani a kedves válaszolót.

De amit sokan egészséges életmód alatt értenek, az igencsak távol esik az egészségességtől.

2018. aug. 4. 22:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mezítláb szoktam lenni, de strandon is, meg minden ilyen helyen. Soha nem volt még lábgombám...
2018. aug. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gumipapucsot is szoktam kérni a szaunában, márcsak a csúszásveszély miatt is.
2018. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet, sosem vagyok papucsban, és sosem voltam gombás.
2018. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!