Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan/mivel nyugtattátok meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/mivel nyugtattátok meg magatok, mikor elkezdtetek próbálkozni?

Figyelt kérdés

Elég hülye kérdés, de 18 vagyok és szorongásos problémákkal küszködöm egy jó ideje. Mostanában sikerült eljutnom arra a szintre, hogy nagyjából elfogadjam, hogy valószínűleg nekem inkább a fiúkkal kellene ismerkednem, ha kapcsolatra vágyom. És több hónap (év) után most végre úgy érzem, hogy készen állok egy kapcsolatra, vagy legalábbis megpróbálni, hogy hogyan és miként is működnek a dolgok.


Elkezdtem Tinderezni és szinte rögtön iszonyatosan megijedtem. Bepánikoltam, hogy mi lesz, ha ismerősbe botlom, vagy, ha valaki elmondja valakinek, vagy, ha valahogyan kiderül vagy akármi!? Lényegében tudom, hogy tökmindegy, egyrészt, mert gondolom többnyire nem azért vannak az emberek ilyen helyeken, hogy az ismerőseiket próbálják meg lebuktatni plusz, ha valahogyan ki is derül, akkor sem nagy tragédia, mert, lényegében a lányokkal se így, se úgy nem terveztem foglalkozni (csak barátként), szóval, ha kiderül, hogy meleg vagyok, azzal úgymond nem vesztek semmit, max nyerek. De továbbra is bennem van a félelem, mert mi van, ha nem is vagyok meleg és mások mégis azt hiszik, hogy igen?


2018. aug. 9. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
A tinderen nem bukhatsz le mert néha heterókat is kiad a rendszer.
2018. aug. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is vannak szorongásos problémáim, s emiatt soha nem voltak meg se barataim, se kapcsolatom.


Azt ajánlom, hogy mindenképp keress fel egy pszichológust!!


17/L

2018. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%
Menj pszichológushoz. Egy szakember mindent elmond amit tudnod kell, a szorongásos problémákat nem fogod önállóan, saját intelligenciáddal hatékonyan megoldani.
2018. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!