Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miér ennyire izgató az alárend...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miér ennyire izgató az alárendelt szerep? Csak az izgat fel ha egy férfit szolgálni kell és megalázkodni előtte.

Figyelt kérdés
2018. aug. 13. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, de engem is izgat valamiért, talán h. maximálisan ki vagyok szolgáltatva a másiknak.
2018. aug. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom.De az orálnál kevés dolog izgat jobban.
2018. aug. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem azért mivel Biszexuális vagy. De ezt neked kellene tudnod, érezned.

Az én esetemben vonzódok mindkét nemhez, a csajokat dugom a pasik pedig engemet.

Gyönyörű szép a női test, ezt nembirom megvetni. Viszont kipróbáltam a szexet, férfival is, és nagyon tetszett a passzív szerep. Elsőre kíméletes volt a partnerem, később viszont ő is domináns lett, így végül Szub lett belőlem, mivel ha kívánom a férfival a szexet, elvárom hogy úgy dugjon ahogy pont neki jól esik es hiányzik mivel ő az aktív fél, a csajoknál sem a nő dönti el hogyan csináld, te kell kezdeményezz, ha már beleszól akkor már szar. Az a jó amikor kedvére/ kedvedre bírod dugni nem azon idegeskedj végig hogy jó legyen a partnerednek ne is moccanj, ha nem jó valami akkor úgyis szólsz.


A megalázó kiszolgaltatott szex szerintem nem kérdéses egy passzív számára, izgalmas az ha nem valami rutinos, a kiszámíthatatlan szex, az ha kedvére használ valaki ahogy neki eppen jól esik, és ez nekem is jó hogy érzem a partneremnek nagyon jó ettől én is ugyanúgy élvezem, csak benne kell lenni a dolgokban és bevállalósnak lenni.

Jelenleg nincsen alkalmi partnerem, mivel nem is ismerek ilyen aktív fiút akit csak a domináns szex érdekel és nem az érzelmesedés.

2018. aug. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert attól tekinted férfiasnak a partnered hogy irányít téged, valaki más kezében van az irányítás.
2018. aug. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanez van. Aki hasznalni akar, irjon 17/pest
2018. aug. 14. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennek valóban van izgalma. Volt már szolgám. Ha komolyan érdekel írj.
2018. aug. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem egy nálam fiatalabb férfinak való alárendeltség izgat, de nagyon.

48F

2021. febr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!