Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért izgat az alárendelt szerep?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat az alárendelt szerep?

Figyelt kérdés
Másnak is van olyan vágya, hogy egy másik fiú "szolgája" legyen? Vmiért nagyon izgat, pedig az alap természetemmel tök ellentétes.

2015. okt. 12. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen alázok srácokat. És azt évezik, hogy más dönt felettük és be kell hódolnia.
2015. okt. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is így vagyok ezzel. A merev péniszt tisztelem, szeretem és szolgálom.
2015. okt. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy ez a köv. kérdés, amit megláttam, mert erre is tökéletesen paszol az előzőhöz írt válaszom! Simán lehet, hogy veled is az történt valami módon, mint anno velem, így hátha tanulságosak számodra is ottani soraim...


Más kérdés, hogy én hetero vagyok. Ugyanakkor én is vegyesen érzek az irányító, valamint alárendeltség érzés kapcsán. Akihez vonzódom, változó, mikor vágyom alárendelni magam és mikor vágyok irányítani:


Október 12-én, a 20:36 -os (viszonylag hosszú) válasz az enyém ott, a kérdés linkje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas__..

2015. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert szíved mélyén egy szolga lélek vagy!
2015. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

utolsó, szerintem maximum "szolglélek" -- háháhá :-D

remélem segítettem:)

Mélységes mély a lélek kútja - ne mondjuk inkább feneketlennek?

Valahol olvastam "A szexben az az abnormális, ha nincs" - szerintem jó mondás!

2015. okt. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Van olyan, akivel kipróbálhatom?
2015. okt. 15. 15:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem inkább a kiszolgáltatottság izgat. Szerintem a szexben alap, hogy egyenrangú legyen mindkét fél, és egyik sem legyen alárendelt. De ez csak az én véleményem, bár nem voltam még fiúval. :) 20/f
2015. okt. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rengeteg hasonló beállítottságú srác van mint te.

Imádom őket! :)

2015. okt. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj.Élvezd ki a helyzetet.Keress olyan személyt,aki a másik fél pozíciójára alkalmas.
2015. okt. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!