Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak exhibicionista vágyaito...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak exhibicionista vágyaitok/hajlamaitok? Volt már valami élményetek ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Azaz amikor szeretitek magatokat mutogatni mások előtt, akár nyilvános helyen. Például amikor szándékosan egy kicsit tovább maradsz ruha nélkül az öltözőben, zuhanyzóban, hagyod hogy más megbámuljon, stb.

2018. aug. 13. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Hallod, neked fogalmas sincs, mi az az exhibicionizmus.
2018. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Kedves #1!

Exhibicionizmus: a DSM V-ben foglaltatott nyolc parafíliás zavar egyike, amely figyelemkeltő viselkedésre, nemi jellegű testtájak mutogatására való kényszert jelent.


Annyiban igazad van, hogy az egyén ilyenkor nem szereti, de ez van. De a többi része teljesen jó volt. Úgyhogy az arroganciából azért vegyünk vissza.


Kedves kérdező: Rövid válaszom: nincs. Sőt, nálam szégyenlősebb, introvertáltabb emberkét keresve se találsz. A környékemen legalábbis nem. :D

2018. aug. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal koromban szerettem kijárni kiránduló helyekre és női ruhába öltözni.Ha egyedülálló férfit láttam közeledni mindig bepróbálkoztam a meztelen fenekemmel elcsábítani,ami az esetek 70%-ában be is jött,még ha csak egy szopás erejéig is.
2018. aug. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ilyen hajlamom, de csak kisebb mértékben. Se a közfeltűnést, se a közszemérem sértést nem szeretem. Ezeket kerülöm. Csak olyan helyeken vetkőzök le, ahol ez elfogadott. Pont úgy ahogy írtad, öltözőben, zuhanyozóban. Főleg ez utóbbiban maradok sokáig meztelenül és figyelem, hogy leseget-e titkon valaki, vagy ha bátrabb, bámul-e nyíltan.

Könnyű észre venni az érdeklődőt, hisz a zuhanyozóban azonos nemű emberek vannak, akiket általában nem érdekel a saját nemük. Max egy futó pillantásra méltatják a másikat. Tehát egyből észreveszem, ha valaki "nézelődik". Főleg, hogy eleve azt figyelem. Olyankor igyekszem úgy fordulni, hogy minél jobban láthasson az illető, ha akar. A legtöbbször az a vége, hogy a gyakori sanda pillantások után, meglesz a szemkontakt. Akkor az illető leveszi, hogy látom, hogy néz és nem zavar. Ezután nyíltan bámulni kezd. Rám ez izgatólag hat. Amikor meglátja a kezdődő erekciómat akkor neki is az lesz. A zuhanyozóban válaszfalak miatt lehet úgy fordulni, hogy senki más nem veszi észre a közjátékot.

Annyi élményem volt, hogy többször zuhanyoztunk egymás előtt álló cerkával. Néha volt közös önkielégítés is.


Voltak olyan élményem is, hogy interneten megismerkedtem olyan férfiakkal, akik szívesen ismerkedtek exhibicionista hajlamú srácokkal. Találkoztunk. Félreeső helyeken, vagy náluk meztelenre vetkőztem előttük. Ők ruhában maradtak és bámultak. Ettől én felizgultam és kivertem előttük. Vagy "átvették" a kiverést és ők fejezték be helyettem. Volt, hogy ők is elővették és arra verték, ahogy én verem. Az is előfordult, hogy egymásnak vertük, és orálozásban is volt már részem.

2018. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Domi 2000 ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek. Elsősorban olyan helyen szeretem csinálni, ahol más ewxhib.ek és érdeklődők fordulnak elő. Legjobb kielégülést számomra a mások előtti szexelés, masztizás nyújtja.
2022. okt. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!