Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a vélemenyetek egy meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemenyetek egy meleg párról?

Figyelt kérdés

Nem azt kérdezem hogy elfogadjátok a melegeket, de tudjátok róluk, hogy melegek 22 és 33, akár ismerős, jo barát, vagy csak a szomszéd.

De semmit se mutatnak ki, csak annyit láttok, hogy együtt élnek.



2018. aug. 14. 07:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ő dolguk.

Miért, "hagyományos" párok nincsenek ily korkülönbséggel? De. Akkor? :D

2018. aug. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

De, de vannak, csak ha már meleg pár, akkor az már más lehet, az emberek szemében?K

öszönöm mindenkinek a választ

2018. aug. 14. 19:11
 13/18 Béla211 ***** válasza:
100%

Figyelj nem kell tartanod az összeköltözéstől. Párom és köztem 16 év van 5éve élünk együtt. Tényleg az emberek 90% léka nem foglalkozik ezzel ha nem vagytok kihívóak. És normálisak vagytok a szomszédokkal. Vagy ha egy kicsit zavarja is a dolog eleinte akkor sem fog szólni. Ráadásúl mi egy kisvárosban élünk így és a szomszédokkal tényleg ebben az értelemben semmi gondunk nem volt.

Most költözünk egy faluba családi házba de szerintem ott már az utca tudja ,hogy kik jönnek oda.

Szóval már nem lesz meglepetés.

2018. aug. 15. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy mennyire elfogadóak itt a Gyakorikérdésen az emberek. A való életben meg kézenfogva sem mehetünk az utcán, mert minden második ember csúnyán néz/beszólogat/meg akar verni. (Tapasztalat)
2018. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Béla211 ***** válasza:
100%
Vannak határok amit nem néznek jól szemmel ,de ha azt nem léped túl akkor általában nem foglalkoznak veled. Mi sem fogjuk meg egy más kezét az utcán meg nem csókolózunk ott. Ezt betartva nem ért minket nyíltan inzultus. Pedig nyíltan vállaljuk a munkahelyen is nekem a főnökség is tudja úgy vettek fel ,hogy tudják meg ha valaki rá kérdezett én elmondtam ,hogy igen az vagyok.Általában az volt a válasz ,hogy gondolta mivel együtt élek egy férfival de jó ,hogy nem provokálunk és így ezzel nincsen gond.
2018. aug. 16. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a probléma, hogy itt már az provokációnak számít, ha két férfi egymás kezét fogva sétál. Ez a baj, hogy még ti is így gondoljátok, hogy a melegeknek semmit sem szabad nyílvánosan, bujkálniuk kell, tettetniük az utcán, hogy csak haverok. Két egymás mellett sétáló férfit meg miért is érne bármiféle bántalmazás? Ti sem vállaljátok fel teljesen nyíltan, csak ha rákérdeznek. Az emberek gondolkodását, véleményét természetesen nem lehet egyik napról a másikra megváltoztatni, hogy elfogadóbbak legyenek. Már gyakorlatilag kisiskolás korban elkezdik a gyerekek a másikat homokosnak, b*zinak csúfolni, és ez természetes, hogy megmarad egy negatív jelzőnek, akit ha ilyen jelzőkkel illetnek meg kell vetni, fújjolni kell. Úgy gondolom, hogy az oktatás sem segít ezen, ugyanis a tananyagban nem tanulják meg, hogy többféle szexuális orientáció létezik, és ezt a tanárnéni sem magyarázza el, hogy ez teljesen rendben van, és hogy az ilyen embereket ugyanúgy kell kezelni, mint bárki mást, toleránsnak kell lenni. Emiatt maradnak meg az előítéletek velük szemben. Kicsi korban könnyebb azonosulni azzal a nézőponttal, hogy ezek undorító, bűnös emberek, minthogy az ember -kitörve a tömegből- elfogadja őket, netán kiáll mellettük.
2018. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Béla211 ***** válasza:
100%
Ez egy kisváros nem kell ahhoz kézen fogva együtt sétálnod valakivel, hogy tudják ,hogy együtt éltek. Meg együtt jártok el nyaralni.A szomszédunk a párom munkatársa volt és a másik szomszédunk meg az én munkatársam.Már mikor be mentem dolgozni tudták ,hogy kivel élek. Itt tényleg mindenkiről tudnak mindent. Ez csak egy gesztus részünkről ha ők megtűrnek minket mi sem csinálunk olyat amit a többséget még zavarná. Hozzá teszem itt nem nagy divat még heterok körében sem kézen fogva mászkálni az utcán.Az tény,hogy szexuális felvilágosító órán többet kéne ezzel a kérdéssel foglalkozni főleg azért is ,mert aki esetleg meleg könnyeben feltudja ezt vállalni vagy lása ,hogy tud valakivel erről beszélni.Csak az a baj ,hogy amíg átugorják biológia tanárok az emberi szaporodás részt ,mert cikkinek érzik ha erről beszélniük kell akkor ne csodálkozunk, hogy ez igen lassan változik meg.
2018. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Ugyanúgy nincs közöm a magánügyeikhez, mint egy hetero párnál.És a környezetben mindenki hasonlóan gondolkodik. 38 éves falusi nő vagyok.
2018. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!