Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy olyan sráccal, aki (főleg) kígyókat és pókokat tart?

Figyelt kérdés
Eddig bárkinek, akivel alakult volna valami, miután elmondtam hogy mi a hobbim, lelépett... :/
2018. aug. 16. 21:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé félek tőle, szóval ha össze is jönnék vele, kizárt hogy meglátogassam a házában :D
2018. aug. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ne haragudj ez meleg kategória...

Mindegy, szerintem pasik közt is van aki fél tőle...

2018. aug. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Pedig nem kell :D nem bántanak meg semmi, csak cukik :3


Egyébként a kérdés főleg fiúkhoz szól, de bárki válasza jöhet :)

2018. aug. 16. 21:30
 4/15 A kérdező kommentje:
semmi baj :P
2018. aug. 16. 21:30
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem
2018. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Simán... Nálam még előnnyel is indul. xd
2018. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez nem lenne szempont. Mindegy hogy milyen állatokat tart. Annyi a lényeg hogy ne legyen miattuk kosz vagy büdös.
2018. aug. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Buran ***** válasza:
100%

Összejönni összejönnék, de meg kellene ígérnie, hogy nem nyúl hozzám "pókos" kézzel. Plusz egy darabig biztos nem mennék fel hozzá. Sajnos szabályos undor fog el a pókoktól.


23/F/m

2018. aug. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Araknofóbiával ez esélytelen lenne. Ne érts félre, biztosan jó ember vagy, de magamat ismerve rohamot kapnék, ha szemezne velem egy pók.
2018. aug. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Hobbid alapján fiús fiúnak véllek, nálam meg kizárólag lányos fiúk jönnek szóba, tehát ebből a szempontból azt hiszem, kizárt, de most mégis eljátszok a kedvedért a gondolattal:


Pókokkal nincs bajom, nekem is rengeteg van, persze tartja őket az öregisten, maguktól vannak a pincémben, kamrámban, műhelyemben, kertemben és egyéb elhanyagoltabb helyiségekben. Némelyik szebb példány szinte családtag, hónapokig figyelem a létezésüket, miközben épp itt vagy ott ülök, állok... Egyik akkora tölcsérhálót font, hogy bele lehetne ülni. Amúgy álkaszáspókokból van iszonyat sok nálam.


Viszont a lábatlan állatoktól (vagyis a gilisztáktól, a meztelen csigáktól és a kígyóktól) van egyfajta undorom. A meztelen csigákat kénytelen vagyok megszokni, mert idén rettenetesen elszaporodtak, lassan már külön, név szerint ismerem őket a hátukon lévő mintázatukról. Mindenesetre, ha olyan valakivel lenne dolgom, aki kígyókat tart, felőlem tegye... de határozottan megkérném, hogy tőlem különböző szobában. Meg arra se szívesen kelnék, hogy félkilós madárpók mászik a képemen... Annyira azért nem vagyok állatbarát.

2018. aug. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!