Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Volt már valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Volt már valakinek genitális szemölcse?

Figyelt kérdés

HPV által okozottra gondolok pénisz vagy végbél tájon. Ha volt, mi lett a végkifejlet? (elmúlt, nem múlt el, x év után visszatért, x éve semmi tünet, orvos szedte le, magától elmúlt stb)

Fontos lenne, mert nekem most ez van és kétségbe vagyok esve!

28/F, BP



2018. szept. 5. 19:17
 1/3 Bendzsa válasza:
85%

Nyugodj meg! Azok a szemölcsök ártatlanok! Tudom hogy ilyesztő de nyugi. Le lehet szedni lézeres kezeléssel de nekem volt egy jobb módszerem.


Északa Antibakteriális szappannal most le a makkod.


Kend be a szemölcsöket fogkrémmel.


Rakj rá hintőport. (Mivel azt akarjuk elérni, hogy száradjanak le azok a szemölcsök) haggyd rajta éjszakára és reggel mosd le antibakteriális szappannal és langyos vízzel. Északánként pedig próbáld le dörzsölni a szemölcsöket a kezeddel. Nyugodj meg ha nem jönnek le, csak csináld ezt addíg még le nem hámlanak. Én is ugyan ezt csinálom és úgy a 87%-a lejött egy hét alatt. Próbáld ki! Hátha bejön!

2018. szept. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bendzsa válasza:
85%
Ha pedig nagyobbul gennyes vagy pedig többszöröződik akkor az gomba. Menj el az orvoshoz és majd ad egy krémet ami el távolítja.
2018. szept. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok okoskodni, de azért ez nem ennyire egyszerű játék mint ahogy az egyes írja.
2018. szept. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!