Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Ha pszcihológushoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ha pszcihológushoz akarnátok menni, akkor nőhöz, vagy férfihoz mennétek?

Figyelt kérdés

Van jó pár problémám, az egyik egy évek óta véget ért szerelem, ami bennem azóta se csillapodott, és szó szerint egész nap ő jár a fejemben, immár 4 éve. És ez csak az egyik probléma, de van több is. Férfi pszcihológust vagy nőt választanátok ? Családom szerint nőhöz kellene mennem, mert azok jobban megértik a melegeket....


26/f/m



2018. szept. 7. 16:04
 1/9 A kérdező kommentje:
NEM FOGOK HAZUDOZNI a pszcihológusnak, hisz ahhoz, hogy lássa az egész képet, azért nem fogom azt mondani, hogy heteroszexuális vagyok, és egy csajról van szó...
2018. szept. 7. 16:05
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nőnél voltam és bár nem ez volt a fő gond hanem h örökké boldogtalan vagyok, de ez is szóbakerült és semmi gond nem volt. Aranyos volt.
2018. szept. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Az olyan pszichológust, akinek a melegséggel elvi baja lehet, azt inkább lelkésznek vagy imámnak hívják. A 21. században nem szokás kiadni orvosi jellegű diplomát olyanoknak, akik nekiállnának ördögűzéssel kihajtani a melegből a gonoszt... A pszichológusnak épp az a dolga, hogy nehéz helyzetű emberekkel is tudjon kezdeni valamit, nem az hogy ítélkezzen felettük.


Nekem, mint lányos személyiségű melegnek alapból félelmem van a férfiaktól, tapasztalat alapján sok jót ugye nem várhat tőlük az ember, nem csak pszichológus, hanem minden más esetben automatikusan kerülöm őket saját biztonságom érdekében. Nyilván pszichológus választásnál is - magamat ismervén - a könnyebbik utat választanám, bár egyáltalán nem biztos, hogy ez a célravezető. Lehet, hogy nem "jobban megértésre" van szükséged, hanem hogy valaki határozottabban ki tudjon mozdítani abból, amibe beleragadtál.

2018. szept. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Ne menj pszichológushoz! Csak a pénzedet és az idődet pazarlod. Élvezd az életedet, ahogy az alkalom hozza.
2018. szept. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak női pszichológusnál voltam, egy férfivel nem lehet beszélgetni a fiúkról úgy igazán.
2018. szept. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sokkal könnyebben feltudok oldódni nők előtt és könnyebben meg is tudok nyílni nekik. (hetero)Férfiak előtt én mindig kicsit kényelmetlenül érzem magam, főleg ha a szerelmi életem a téma.

Szóval én nőhöz mennék.

2018. szept. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és #4 a pszichológus se nem idő, se nem pénzpazarlás. Az ember el tud jutni arra a pontra amikor már érzi, hogy kell neki segítség. És az a jobb eset amikor ezt fel/elismeri.
2018. szept. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor női pszichológust választok.
2018. szept. 8. 12:14
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igazából mindegy, mert pontosan tudom, hogy egy férfi pszichológus is, meg egy nő is valószínűleg azért csinálja ezt, mert segíteni szeretne a problémásabb lelkivilágú embereknek, és a női és férfi pszichológusok is pontosan tudják, hogy ebbe beletartozhatnak meleg emberek is. :)

Jelenleg nőhöz járok, de semmi köze ennek ahhoz, hogy nem férfi, egyszerűen vele találtam meg legjobban a közös hangot, benne tudok maximálisan megbízni.

2018. szept. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!