Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek között arányokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek között arányokat tekintve tényleg több pedofil/efebofil van, mint a heterók között?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom igen, és 3 dologgal tudnám ezt alátámasztani:

1) a hírekben mindig vagy kisfiú vagy kislány áldozatról beszélnek kb. 50-50%-ban, pedig a melegek-heterók aránya messze nem 50-50%...

2) érdemes megnézni mi megy randi.gay-en: egy újonnan regelt tinire naponta ráírnak 10-en, míg egy 20onévesre/30asra alig, és akik azokra rá is írnak, 2x annyi idősek...

3) sok meleg kamasz korában elfojtja a vágyait, és általában csak felnőtt korában kezd "meleg életet élni", így hiányozhatnak neki a gyerek/tini évek, ezért lesz nagyobb esélyjel pedofil/efebofil is...


2018. szept. 8. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Emberiseg 85%-a hetero.. figyelembe kell venni azokat is akik kislanyokat molesztalnak ami nem tekintheto homonaj? Eppen ezert heteroknal van tobb ha logikusan nezzuk
2018. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Homonak*
2018. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
75%
Szerintem is így van, az előző válaszoló szerintem nem érti a kérdező első pontját.
2018. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Pont ezaz hogy értettem, heterok vannak többen így náluk több a pedo.
2018. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
9%
Pl. a heterók 1-2%-a pedó, a melegeknél ez több, mondjuk 5-10%...
2018. szept. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
#5 te bolond vagy 😂😂 már hogy lenne 10%? Meg mi az hogy heterok 1-2%a? Mintha szentek lennének máshol írkálj ekkora hazugságokat
2018. szept. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Ezt nem hinnem. Sokszor fiatal társakat keresnek, de nem 14-15 alatti.


Nagyon sok kislány lesz pedofilia/efebófilia áldozata. Ott pedig egyértelmű, hogy hetero férfiak követik el.

Jó tudom arányokat kérdezel, de ahhoz pontos számokat kellene ismernünk.

2018. szept. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Bocsanat előző hozzászólában összekevertem a efebofiat a hebefíliával.

Miután az efebofilia a 15-19 éves korosztályra való tartós nemi vonzalmat jelenti jóval idősebbek részéről.

2018. szept. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Jajj, kényes téma, és végre valaki meg meri kérdezni! :)


Szóval... :D

A jelenlegi "mérések" szerint több az olyan eset, amelyek esetében kiskorúakon szexuális bűncselekményt valósított meg homoszexuális férfi vagy nő, és amely bűncselekményekből büntetőeljárás is született. De minden egyes erről szóló tanulmányban/cikkben szerepel, hogy a heteroszexuálisok által elkövetett olyan kiskorúak ellen elkövetett szexuális bűncsélekmények számához képest ez valószínűleg elenyésző, csak épp büntetőeljárás csak az esetek töredékében születik ilyenkor. Merthogy a leggyakoribb a családon belüli dolog, és elég ritkán jelenti fel egy kislány az édesapját/kisfiú az édesanyját. Én magam is jóval több olyan emberrel beszéltem, akit a heteroszexuális szülei, hozzátartozói vagy barátai bántalmaztak szexuálisan, mint olyannal, akit homoszexuális ember. (Igen, nem részletezendő okokból érintkezésben vagyok ilyen emberekkel.)

Így a kérdező gondolatával nem értek egyet, most pedig egyenként felhoznék néhány ellenérved a te állításaidra.


1) Nem csak férfiak követnek el szexuális erőszakot, és a nők sem kizárólag kisfiúkon. Valamint a hírekre ilyen szempontból nem szabad adni. Ez örök probléma, hogy a média valamiért nem fordít elég figyelmet a heteroszexuálisok szexuális bűncselekményeire, mert az nem növeli kellőképp a nézettséget, csak ha elképesztő kegyetlenséggel követték el.

2) Azért egy 16-18 éves tinire már egész másképp kell ilyen szempontból tekinteni. Azért is különbözik a pedofília és az efebofília, mert nem ugyanaz egy védekezésre képtelen gyermek és egy önálló akarattal, számításba veendő fizikai erővel rendelkező kamasz. Másrészt én azt látom, hogy a fiatalok ilyen téren nem csak a melegek között "felkapottak", hanem a heterok között is. És így volt ez régen is, csak ma már jóval nyíltabban kezeljük ezt.

3)Kamaszkorban nem csak közülünk fojtják el sokan a vágyainkat. Sőt...


Szóval nem értünk ugyan egyet, de abszolút civilizáltan egy nagyon kényes témáról mertél nyíltan kérdezni, amiről én azt gondolom, dicséretes dolog! Köszönöm! :)

17/passzív

2018. szept. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem, hetero férfiakból lesz leggyakrabban pedo.
2018. szept. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!