Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az aktív vagy a passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aktív vagy a passzív szerephez lehet könnyeben partnert találni egy kezdőnek?

Figyelt kérdés

Ha valaki a passzív szerep iránt érdeklődik hol érdemes keresgélnie?

24F



2018. szept. 9. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én grinderen tálaltam partnert...
2018. szept. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Elnézve,mindenki sportos csupasz passzívot akar így pl nekem lehetetlen találni passzívként,vagy is nehezebb.
2018. szept. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
185 centin felüli 25-40 éves pasik írjanak! 16/F
2018. szept. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Én csak aktív vagyok dugásban (de mondjuk szopni szeretek, az nem rossz) és azt vettem észre utánam loholnak a passzívok. Gondolom ez azért van, mert több a passzív, mint az aktív.


24/F

2018. szept. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyire meglepő is de... Ez attól függ, hogy nézel ki. Mert ha jól nézel ki akkor mindkét szerepben nagyon könnyű partnert találnod. Az meg, hogy aktívból meg passzívból van több az szubjektív. Ezen felesleges gondolkodni mert úgyis a külsődtől függ, hogy mennyire könnyű. Sokan azt mondják hogy passzívból van több, de én nem érzem ezt, mert tarskeresőn kiegyenlítettnek vettem észre az arányt.
2018. szept. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nehezen találok aktívat pedig régóta keresek


22F passzív

2018. szept. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki véletlen Bács-kiskun megyében keresne aktívot, az írhat nekem. 34 éves vagyok. 184 magas.
2018. szept. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én passzív vagyok és elég könnyen találok partnert

18/f

2018. szept. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
26%
Passzivat konnyebb,,passzivnak nehezebb partnert talalni,olyat amire vagyik,es ezert passzivval jon ossze,es varja,azt hogy ralan egy bi,vagy egy aktiv talan felbukkan
2018. szept. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!