Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak olyan aktív srácok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan aktív srácok, akiket nem érdekel a szopás, meg úgy egyáltalán a passzív srác farka?

Figyelt kérdés
Nem vagyok elégedett a saját farkammal, e miatt nehezen veszem rá magam, hogy bepasizzak. Viszont, ha tudnám, hogy nem kíváncsi rá, mennék, mert vágyom rá, hogy dugjanak! 😊

2018. aug. 6. 03:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Mutasd a szánalmas kis kukacodat!
2018. aug. 6. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen partnerem, így nem foglalkoztam a péniszével.
2018. aug. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Miért, mekkora? :)
2018. aug. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Engem csak az érdekel, hogy jól szopjon és jó segge legyen.
2018. aug. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Aktívokat általában nem a passzív fél farka érdekli. Sok aktív orált se ad

Kétlem hogy gondjaid lennének ebből.

Aktív félt a farkad mérete se befolyásolja mivel ő dug téged és nem fordítva

2018. aug. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Kit érdekel az hogy mekkora van a passzívnak?
2018. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
egy csomó passzív srácnak kicsi a farka, nem kell emiatt aggódni. Ha az aktív nem akar kezdeni vele valamit, akkor úgy sem kezd
2018. aug. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Srácok nyugi,mi van ha kinézetre nem elégedett vele? Én pl pont ez miatt aggódom.
2018. aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Hogyne volna, engem pl. a fiú hasak, fiú popsik, fiú combok izgatnak nagyon, a farok abszolút nem érdekel, azt se bánnám, ha nem lenne neki. Csakhogy elvegyem a kedved, engem a sajátom, azzal bármi, és annak mindenáron lukakba való dugdosása sem kifejezetten érdekel, inkább szorosan magamhoz vennélek, és a testedet markolásznám egész nap... Mert az érdekel engem igazából, nem a farkak, sem a farokdugás, sem a faroknyelés, belevizelés, belegëcizés és egyéb őrületek.


(Igen, én is örülnék, ha nem kéne a melegekkel egy kupacban lennem, hanem lenne erre külön rubrika a palettán.)


Ami meg igazán érdekel, az a másik arcának szépsége, és ha olyan kis aranyos, még bele is szeretek. :)


Na, nekem az ellentétem az a sokaság, akiket a farkon kívül tényleg SEMMI MÁS NEM tudja érdekelni. Se fizikailag, se lelkileg.

2018. aug. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9es,te érdekes ember lehetsz 😊 :)
2018. aug. 6. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!